בעקבות העתירה: אין הפרדה בבית הספר

לאחר פניה לערכאות משפטיות, בית הספר הממ"ד הצומח ימשיך לפעול במתכונת מעורבת ולא יופרד החל מכיתה א', כפי שביקשו לעשות העירייה, מנהל החינוך ומשרד החינוך

כיתה
כיתה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עתירה הוגשה בימים האחרונים לבית המשפט, על רקע התנגדותם של ההורים בבית הספר להפרדה המגדרית בבית הספר והתעקשות העירייה, משרד החינוך ומנהל החינוך הדתי להפריד את התלמידים מן התלמידות, החל מכיתה א', משנת הלימודים הקרובה.

בתוך יממה וחצי הודיעה עיריית ראש העין, מנהל החינוך הדתי ומשרד החינוך, כי הם מבקשים למחוק את העתירה וכי בית הספר ימשיך לפעול במתכונת מעורבת בהתאם למסמך מדיניות מועצת החמ"ד.

שמואל שטח, מנכ"ל תנועת נאמני תורה ועבודה, מסר בתגובה: "המדובר בהישג חינוכי ורוחני עבור ההורים בראש העין ועבור הורים במדינה כולה, אשר מתנגדים להפרדה המגדרית החל מכיתה א׳. הוכח פעם נוספת, שהפרדה בחינוך אינה גזרת גורל וראוי שהורים יקחו אחריות על מנת לבטל את ההפרדה ולשפר את מערכת החינוך של ילדיהם בהתאם לאמונתם.

אנו מברכים את העירייה, מנהל החינוך ומשרד החינוך, אשר החליטו לחזור בהם ולאפשר את המשך הלימודים המעורבים בבית הספר הממ"ד הצומח בראש העין, דבר שיועיל לחיזוק היכולת לחנך לתורה ומצוות בעולם מורכב".

תגובה אחת
  1. כל הכבוד שחש מישהו שדואג לחינוך ולרוב הדומם. יישר כוחכם.

השארת תגובה