נסראללה מאיים: “מהלילה תחכו לנו”

מנהיג חיזבאללה מאיים בתגובה על ההתפתחויות בגבול הצפון: "לא נרשה שתוקפנות מהסוג הזה תעבור, מעתה ואילך נפיל כלי טיס בלתי מאוישים שנכנסים ללבנון. אני פונה לחיילי צה"ל בגבול הצפוני – מהלילה תעמדו על הגדר ותחכו לנו"

חסן נסראללה. צילום: אל מנאר
חסן נסראללה. צילום: אל מנאר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חסן נסראללה, מנהיג חיזבאללה, נאם  לרגל שנה לניצחון על כוחות דאע”ש, והגיב על התרסקות שני כטב”מים הלילה באזור רובע הדאחייה בביירות.

נסראללה האשים את ישראל בשיגור: “מטוסים ישראלים ללא טייס מעל שמי ביירות זו התפתחות מאוד מאוד מסוכנת. אם נשתוק על ההפרה הזו זה ייצור מצב מסוכן בלבנון”.

לדבריו, “מדובר בהתקפה הישראלית הראשונה מאז 2006. התקשורת הישראלית טענה שמדובר בכלי מסחרי, אבל מדובר בכלי צבאי שאורכו לפחות שני מטרים. הרחפן הראשון היה במשימת איסוף מידע ולא היה חמוש. לא מדובר ברחפן מהסוג שמשתמשים בו לאירועים פרטיים, זה מל”ט לשימוש צבאי.

“אנחנו לא הפלנו את המל”ט. צעירים בשכונה ראו אותו בגובה נמוך והם השליכו עליו אבנים – והוא נפל. לאחר פרק זמן קצר הגיע הרחפן השני שנועד לתקוף – זו הייתה תקיפה במל”ט על מטרה בדאחייה, מדובר ברחפן מתאבד”.

הוא איים על ישראל: “רק באורח נס לא היו נפגעים והרוגים כי היו הרבה אנשים ברחובות בזמן שבו זה קרה. אם נתניהו חושב שהסיפור נגמר כי לא היו הרוגים – הוא טועה. אם נשתוק על ההפרה הזו, זה יציב את לבנון במסלול מסוכן שבו כל יומיים יגיע רחפן ממולכד שיתקוף מטרות בשטחנו”.

הוא הדגיש: “אנחנו בחיזבאללה לא נרשה שתוקפנות מהסוג הזה כמו בעיראק תעבור, מעתה ואילך נפיל כלי טיס בלתי מאוישים שנכנסים ללבנון, נגמר הזמן בו ישראל תוקפת בלבנון ובישראל נשמר השקט”.

הוא הוסיף ואיים: “אני פונה לחיילי צה”ל בגבול הצפוני – מהלילה תעמדו על הגדר ותחכו לנו. תהיו מוכנים על רגל אחת באזור גבול לבנון. יום, יומיים, שלושה, תחכו לנו”.

לפי דיווח ב’כאן חדשות’, בעקבות סיכול כוח קודס האיראני, צה”ל מעבה הערב כוחות בגבול הצפוני.

5 תגובות
  1. לא נשארה לביבי כל דרך אחרת להציל עצמו אז הוא מושך זמן דרך חימום הגבולות. אולי כך תידחנה הבחירות. ואולי כך ימצא משהו לשנות את הגזירה.

  2. חייבים תגובה לא מידתית, תגובה הרסנית שתבוא בבת אחת. לא להגרר כמו במלחמה הראשונה ולהתחכם, להשתמש בכל הכלים, החרבה של יישובים בתותחים ורקטות זולות כדי שייקח להם 30 שנה להשתקם

  3. אנשים מתחילים להתעייף מכל זה מנצלים את האפשרות להוציא דרכון אירופאי שאנחנו והילדים שלנו בדקות הבאים להצטרכו לראות מלחמות יחיה הדרכון הזר

  4. מתי ישכיל נסראללה להבין שהוא בשר ודם בסה"כ ולא הוא קובע כללים בעולם ורק ה יתברך מלך העולם שאליו הוא מתפלל חורץ את גורלו וגורל צבאו כמו שעשה בדורות הקודמים עם אויבינו ,ועם ישראל הוא עם הנצח ?
    נסראללה !! אולי אתה פיקח אבל ה צבאות יש לו תוכניות להכות בך כי אתה מאויבינו המרים.

  5. הלוואי שתפתח במלחמה יא מכוער שכמוך מחכים לכם כבר הרבה זמן אם יש לך ביצים בין הרגליים הפעם נראה לכם מה שישאר בלבנון כולל כל הצבא שלכם

השארת תגובה