גם לך מגיע מארז מפנק לחג של הלגה רקנטי

כמו כל שנה לקראת חגי תשרי והשנה החדשה המתקרבת, גם השנה מציע מומחית האסטתיקה והטיפוח, הלגה רקנטי מארז מפנק לחג, כמתנה, או כפינוק עצמי בהזדמנות מצויינת למחיר מעולה

מארז חג
מארז חג
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

המארז החגיגי כולל את הספר "ליופי חוקים משלו" מאת הלגה רקנטי יחד עם מוצרי הטיפוח מבית הלגה רקנטי, סבון, חומצות ונוזל לחידוש העור, שניהם יחד יוצרים את התחושה של פילינג.

הספר "ליופי חוקים משלו", ראשון מסוגו בישראל, נועד להדריך את הקוראת בהיצע המגוון והמורכב של טכנולוגיות היופי והאסתטיקה החדשות הקיים היום. מילויים והזרקות, ניתוחי מתיחה והרמת עור לפנים ולגוף, תזונה נכונה ותוספי תזונה המותאמים לבעיות ספציפיות, כגון אקנה, כתמי עור וצלוליט. כל אלה, לצד טיפים מעולם הרפואה הסינית, מפורטים בספר באופן בהיר ומונגש, כולל שאלות ותשובות.

הלגה רקנטי, מחברת הספר מסבירה: ”הספר נכתב במחשבה על כל אישה וגבר המתעניינים בטיפולים אסתטיים, במטרה להיות ’מורה נבוכים‘ אולטימטיבי לשאלות כגון – אילו טיפולים וטכנולוגיות חדשים קיימים כיום, מהו סדר הטיפולים הנכון, מה היתרונות והחסרונות בסוגי הטיפולים השונים וכיצד לבחור את הטיפול המתאים לנו אישית. בשורה התחתונה, אני מאמינה שעם מגוון הטיפולים הקיימים כיום, כל אדם יכול להראות צעיר בעשרות שנים מגילו“.

קצת על המוצרים מבית הלגה רקנטי:

סרום פפטידים: סרום פפטיד להחייאת העור 3.1 הוא הסרום היחיד שמטפל ישירות בנזקי ההזדקנות, ומתקן את שרשראות הקולגן והאלסטין. הסרום משמש כמערכת להזנה ולבניית העור המכילה חלבונים ייחודיים, אשר גורמים להתחדשות מתמדת שלו. החייאת תאי עור עייפים, החלקה ומיצוק של העור, החדרת לחות לתאים, שיקום נזקים בעומק העור.

סרום רטינול: סרום המפעיל את כל שכבות העור, לטיפול בתופעות ההזדקנות ולמניעת הידרדרות של התאים. הרטינול המצוי בסרום מטפל ברבדים השונים של העור, מעשיר אותו בנוגדי חמצון ומעודד השלת שכבות תאים. החייאה וחידוש של העור, תיקון סימני הזדקנות, טיפול בפגמים ובפיגמנטציה, מניעת תהליכי הזדקנות עתידיים.

סרום מבהיר: סרום המטפל בכל הגורמים להיווצרות כתם, להבטחת יעילות מירבית – מזג אוויר, הריון, פצעים וכו’. פעילות הסרום מבוססת על שילוב של חומרים איכותיים, התוקפים את הכתם מכל כיוון אפשרי, פתרון למגוון שינויים בגוון העור, מניעת פיגמנטציה עתידית, הבהרת כתמים.

קרם מבהיר: קרם מעכב מלנין לטיפול בכתמים קרם מבהיר אשר חודר לעור ומונע את הצטברותו של המלנין, אשר מעניק לכתמים את צבעם. קרם מבהיר זה מכיל מגוון חומרים מבהירים, שפעילותם המשותפת מעניקה לעור גוון אחיד ותורמת להתחדשותו. טיפול יסודי בכתמים חומים על העור ובכתמי גיל, מניעת היווצרות פיגמנטציה עתידית, הקניית גוון אחיד לעור.

  • מעבר לכך את כלל המוצרים ניתן לראות ולהתרשם באתר החברה. עלות המארז כ- 720 שקלים, ניתן לרכוש באתר החברה – https://helga.co.il/

השארת תגובה