רחובות משתפצת: תם עידן המזרקה

בפגישה בין ראש העיר וסגנו לבין נציגי שכונת רחובות ההולנדית, הוחלט על תחילת עבודות לשדרוג הפארק, הריסת המזרקה הישנה והגברת הניקיון והגינון בשכונה

שיפוץ פארק ההולנדית
שיפוץ פארק ההולנדית
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לפני כשבועיים התקיימה נפגשו ראש העיר רחמים מלול וסגנו ח"מ יניב מרקוביץ' עם נציגי שכונת רחובות ההולנדית. בפגישה נשמעו טענות מצד התושבים על תחזוקה לקויה והועלה הצורך בחידוש הפארק המרכזי, ניקיון השכונה, השלמת גינון חסר, תחזוקת הספורטק ותחנת המעבר לפסולת שלטענת התושבים לוקים בהזנחה.

בפגישה סוכם כי העירייה תתחיל באופן מידי את העבודה בפארק, לצד שדרוג איכות הסביבה בהחלפת כל הפחים, הספסלים המונגשים לבעלי מוגבלויות ועוד. בנוסף הוחלט על הסבת המזרקה בלב השכונה לגינה עשירה ומגוונת.

עוד הוחלט בישיבה, כי מתקני המשחק בפארק יעברו בדיקה מחודשת, ישופצו ויתוקנו בכל המקומות הדורשים תיקון ותיערך להם שטיפה מיוחדת. במקביל, במתחם העליון פורקו השולחנות מבטון והשטח ירוצף מחדש ויותקנו בו כפיילוט ראשון בעיר משחקי רצפה במתכונת "משחקי הילדים של פעם" (קלאס, ים יבשה, סולמות ונחשים ועוד).

יצוין, כי באשר לתחנת המעבר לפסולת המהווה מטרד עבור התושבים, העירייה פועלת בימים אלו לשדרוג תחנת המעבר לפסולת, קירוי וצמצום מפגעי הריח מהמקום וזאת לצד חיפוש חלופה אחרת ברחבי העיר שתביא להעתקת פעילות תחנת מהעבר ממיקומה הנוכחי.

כמו כן, הוחלט על תגבור צוותי הניקיון והטיאוט בשכונה החל מחודש ספטמבר בהוספת עובדי ניקיון נוספים, שני מועדים נוספים בכל שבוע של רכבי טיאוט ופעולות גינון נקודתיות לטיפול בערוגות לא מפותחות.

השארת תגובה