הילדה נפלה באוקראינה – והוטסה לישראל

בפעילות מרוכבת של 'לב מלכה' הוטסה לישראל ילדה קטנה שנפלה באוקראינה. הרב אהרון אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה': "זוכים לעזור לילדים בכל העולם"

לב מלכה
לב מלכה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במבצע מורכב של ארגון 'לב מלכה' ואם. אס. גי שירות רפואה כללי בע"מ, הוטסה השבוע לישראל ילדה קטנה שנחבלה במהלך ביקור עם הוריה באוקרינה. קרובי משפחתו של הילדה פנו לארגון 'לב מלכה' שנרתם לעזור ולסייע לילדה להגיע למרכז רפואי בישראל. בעזרת סיוע וליווי רפואי הוטסה הילדה לישראל.

את פניה קיבלו בנמל התעופה מתנדבי ארגון 'לב מלכה' שהעבירו אותו היישר לאמבולנס של ארגון 'לב מלכה' שהסיע אותה ואת בני המשפחה לבית חולים במרכז הארץ. בני המשפחה הודו באופן מיוחד למתנדבים שלא חסכו בזמן וחרף עיכובים שהיו בישראל ובאוקרינה, המתינו שעות ארוכות על מנת להבטיח שהילדה ומשפחתה יקבלו את התנאים הטובים ביותר.

הרב אהרון אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה': 'הייתה לנו הזכות כארגון הפועל ללא לאות למען ילדים חולים בכלל וילדים חולי סרטן בפרט לסייע למשפחה להביא את הילדה הפצועה לטיפול רפואי בישראל. כאן המקום להודות למתנדבים שלנו שהגיעו בשעות לפנות בוקר לנמל התעופה על מנת לדאוג להביא את הילדה הקטנה במהירות למרכז רפואי על מנת שתוכל לקבל באופן מהיר את הטיפול הרפואי הטוב ביותר'.

השארת תגובה