הרב רפאל מנת מונה לרב קבוצת 'אסם' – 'נסטלה'

הרב מנת ימלא את מקומו של הרה"ג יעקב משה חרל"פ שליט"א, מי שכיהן כרב 'אסם' במשך למעלה משלושים שנה

הרב רפאל מנת - אסם
הרב רפאל מנת - אסם
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

חברת 'אסם' הודיעה על מינויו של הרב רפאל מנת לתפקיד רב 'אסם'. הרב מנת ימלא את מקומו של הרה"ג יעקב משה חרל"פ שליט"א, מי שכיהן כרב 'אסם' במשך למעלה משלושים שנה והיה מופקד על בניית מערך הכשרות של חברת 'אסם' והוביל לפריצות דרך רבות ומשמעותיות בעולם הכשרות.

הנהלת הקבוצה בחרה ברב רפאל מנת מתוך מספר מועמדים לתפקיד, במקומו של הרב חרל"פ שהגיע לגיל פרישה. הרב מנת שיחל לכהן בתפקידו בחודש ספטמבר 2019, היה מנהל מחלקת הכשרות ביישוב 'זיכרון יעקב' במשך כ-20 שנה,  אחראי על הכשרות בחיפה יחד עם רבה של זיכרון יעקב, הרב מרדכי אברומסקי שליט"א, ובעשור האחרון עומד בראשות המועצה הדתית בנימינה-גבעת עדה.

לתפקיד רב הקבוצה חשיבות רבה בהיבטים רבים, כמו מתן פיקוח כשרותי על ייבוא חומרי גלם ותוצרת חקלאית שמקורה בחו"ל, פיקוח על מפעלי החברה בכל העולם, ייעוץ, הכוונה וחיזוק הקשר עם הרבנים המקומיים נותני הכשרות והבד"צים השונים בכל אתרי הייצור של 'אסם'.

קבוצת אסם, מהווה מופת לשמירה על כשרות על-פי כל דיני ההלכה. מערך הכשרות של קונצרן המזון המוביל בישראל, מפקח על תהליך הייצור של אלפי מוצרים שונים, במפעלים השונים בארץ וברחבי העולם, ואחראי לתפקוד כשרותי תקין לכל אורך התהליך. מערך זה, הפועל במקצועיות ובדקדקנות, מבטיח כי כל יהודי שומר כשרות, בכל מקום בעולם, יוכל ליהנות ממוצרי אסם-נסטלה ללא כל חשש.

השארת תגובה