הדרך לנופש 'בין הזמנים' עוברת במבצעים מיוחדים

גם בצפון וגם בדרום: עם אלפי מוצרים למהדרין ומחלקות טריות, מחכים לכם בסניפי 'שוק מהדרין' הפרוסים ברחבי הארץ

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מי מאיתנו לא נתקל ברגעים האלו? בני המשפחה יושבים ברכב, המזוודות והתיקים קשורים היטב על הגג. כל פינה ברכב תפוסה עד אפס מקום עם עוד פריט נחוץ לחופשה או לטיול אליו יצאנו, וכל אחד מנסה לנכס לעצמו רק עוד פיסת מקום על ספסל הרכב. ואז זה מגיע: "אנחנו רעבים". כך הילדים הקטנים יותר. גם הגדולים, שיודעים להתאפק, הופכים לפחות רגועים. ומה לעשות שאנחנו באזור מרוחק מהבית, ועבור כל ארוחה קטנה ביותר, צריכים לחפש את המקום הנכון עם הכשרות המהודרת על מנת שנוכל להשביע את הרעב.

זו בדיוק הסיבה שלפני היציאה הבאה שלכם, לאטרקציה משפחתית או חופשה, אתם צריכים לעבור באחד הסניפים של רשת המזון החרדית, 'שוק מהדרין', ולמלא את העגלה בלי לעבוד קשה. עם אלפי מוצרים למהדרין ומחלקות טריות, מחכים לכם בסניפי 'שוק מהדרין' הפרוסים ברחבי הארץ, המוצרים האיכותיים ביותר בכשרויות מהודרות ללא פשרות.

ועכשיו גם מבצעים לבין הזמנים ברשת: חופש גדול – מחירים קטנים

אתם יוצאים לארוחות בטבע? עושים על האש? יש לכם מבחר מוצרים במחירים השווים ביותר: נקניקיות עוף/קוקטייל/עוף פיקנטי חריף, 400 גרם עוף ירושלים, ב- 5.90 ₪ ליחידה. המבורגר/בקר טחון/קבב מזרחי, 500 גרם עוף ירושלים, 2 יחידות ב- 30 ₪. קבב מזרחי/המבורגר בקר 500 גרם עוף ירושלים, 2 יחידות ב- 32 ₪. קבב מזרחי/רומני/כבש/המבורגר בקר 400 גרם מעדני המנגל, 3 יחידות ב- 20 ₪. סטייק עין, 800 גרם עוף ירושלים, ב- 25.90₪ ליחידה.

עוד תמצאו בין יתר המבצעים, שימורי גרעיני תירס, 320 גרם ויליפוד, 3 יחידות ב- 10 ₪. שימורי זיתים חרוזית/טבעות/קוקטייל, בית השיטה, 3 יחידות ב- 20 ₪. מלפפון במלח/חומץ 7-9 בית השיטה, 2 יחידות ב- 10 ₪. ועוד מגוון יינות, וודקה פינלנדיה, שמן קנולה, תמרים, קפה טורקי, שוקולדים קליק בשקית, עוגות הבית של אסם, שמפו, מגבות נייר, נייר טואלט, סבון כלים, ג'ל כביסה ועוד עשרות מוצרי מבצע במחלקות השונות – עכשיו לאורך כל הדרך לחופשה.

מחכים לכם בדרך בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום, מטבריה ועד אילת: טבריה, חדרה, חיפה, מגדל העמק, קרית אתא, רעננה, הרצליה, נתניה, אלעד, בית שמש, ירושלים, מודיעין עילית, פתח תקווה, תל אביב, בית אל, כוכב יעקב ואילת. ובכל יום שלישי מחירים שוברי שוק במחלקת פירות וירקות – האיכות הגבוהה ביותר ובכשרות בד"ץ העדה החרדית.

חופשה נעימה ושמחה עם 'שוק מהדרין'

  • המבצעים עד תאריך כ"ג אב תשע"ט, 24.8.19
השארת תגובה