קיץ בעננים: הזוכים המאושרים בחופשה בחו"ל

אירוע פתיחה מיוחד לזוכים בפעילות 'קיץ בעננים 2' של קוקה-קולה • הזוכים הטריים והזוכים מהשנה הקודמת צפו בסרטון שסיכם את החוויה של שנה שעברה והביא להם הצצה מסקרנת על היעד החדש שמחכה לזוכים השנה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביום רביעי האחרון הוזמנו המשפחות הזוכות בפעילות 'קיץ בעננים 2' לאירוע מיוחד בקוקה-קולה ישראל לקראת הזכייה בפרס הגדול: חוויה משפחתית מדהימה באירופה.

המשפחות התכנסו בחדר ההדרכה של קוקה-קולה, נהנו מכיבוד ומשתייה בשפע וקיבלו הדרכה מיוחדת לקראת החופשה הצפויה, הטיסה, הפעילויות וכל מה שכלול בנסיעה. בהמשך הצטרפו אל האירוע המשפחות שזכו בפעילות 'קיץ בעננים' בשנה שעברה ונהנו מחופשה מדהימה בלגונה הכחולה שבקפריסין.

הזוכים הטריים והזוכים מהשנה הקודמת צפו בסרטון שסיכם את החוויה של שנה שעברה והביא להם הצצה מסקרנת על היעד החדש שמחכה לזוכים השנה. תומר סגיס, דובר קבוצת קוקה-קולה ישראל, נשא דברי ברכה בפני המשתתפים.

נציג מהמשפחות הזוכות בשנה הקודמת סיפר למשתתפים על החופשה המדהימה שזכו לה לפני כשנה, עם דאגה של קוקה-קולה לכל פרט קטן וגדול, הן בגשמיות והן ברוחניות, כדי להביא לזוכים חוויה מושלמת ומהנה. משגיח הכשרות הצמוד, ספר התורה שהובא במיוחד, שיעורי התורה, התפילות במניין וכמובן האטרקציות החווייתיות יצרו חופשה מדהימה שכל הזוכים חזרו ממנה עם טעם של עוד.

לסיום, המשתתפים גם האזינו לדברי ברכה מאת מנכ"ל קוקה-קולה ישראל, הראל חייקין, שבירך אותם על הזכייה ועל המעשים המרגשים שזכו לעשות למען הזולת, וכן לדברי ברכה מפי שלי שמיר-קינן, סמנכ"לית השיווק של קוקה-קולה ישראל שציינה לשבח את המעשים המיוחדים שביצעו המשפחות ושזיכו אותם בפרס הגדול.

המשתתפים קיבלו סקירה מרגשת מאת מר דודי שמואל מנכ"ל עמותת 'לשבוע מטובך' של חסידות קרעטשניף, על עשיית הטוב של מתנדבי העמותה המחלקת אוכל ומשקאות לשוהים בבתי החולים ולמלוויהם, וכן מביאה טוב, אור ושמחה.

מהאירוע יצאו הזוכים עם מזוודה ממותגת לקראת החופשה, ועם ציפייה מתוקה לאינספור החוויות שמצפות להם בבנסקו שבבולגריה.

השארת תגובה