כבר לא תשאלו: כמה מגבות הרטבתם?

בזכות מייבש Rinnai השנה בבין הזמנים שולחים את הילדים לים ולבריכה בכיף ומבלי להיבהל מערימת המגבות המצטברת

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

כמויות הכביסה שיודע כל בית בתקופת 'בין הזמנים', אינן מביישות מוסדות שלמים. ילדים ומבוגרים יוצאים בהמוניהם אל הבריכה והים, והיציאות הללו מעלות על גדותיהם את סלי הכביסה, בעיקר של המגבות. המירוץ סביב הניסיון להספיק לאפשר לכל ילד מגבת יבשה, הופך לעתים למייגע. אך לא בבתים בהם משתמשים במייבשים הפועלים באמצעות גז.

מייבש הכביסה Rinnai, מוביל את מהפכת ייבוש הכביסה וחוסך לאלפי אמהות זמן וכאבי לב. אנשים מחלקים את החיים שלהם ללפני ההיכרות איתו ואחריה. מייבש הכביסה Rinnai הינו המותג המוביל תוצרת יפן, המשווק בארץ על ידי חברת 'פזגז', מחולל מהפכה של ממש בשוק מייבשי הכביסה בארץ ובעולם. המכשיר המופעל באמצעות גז מייבש את הכביסה במחצית הזמן שלוקח למייבש כביסה חשמלי, ובכך חוסך שעות רבות של המתנה לכביסה היבשה. בנוסף, מייבש מסוג זה הינו חסכוני במיוחד ובעל דירוג אנרגטי A, מתאים לכביסה עדינה ואף חליפות, מפחית את הקמטים והצורך בגיהוץ, ידידותי לסביבה ומופעל באנרגיה ירוקה.

בשימוש עם מייבש הכביסה Rinnai, אתם לא צריכים לחשוש עוד מהכביסות של החופש הגדול. מהירות ייבוש הכביסה שלכם מתקצרת, והמייבש אף שומר על פירוק נמוך של סיבי הבד ומונע את הרס הבגדים והמגבות. בנוסף, אתם מרוויחים מגבות ריחניות ורכות – כמו שרק מייבש יודע לעשות. הילדים שלכם הולכים להתפלא על השמחה בה תשלחו אותם שוב אל הים.

  • עוברים למייבש הכביסה Rinnai – חוסכים זמן ונהנים!
  • לפרטים והזמנות: כוכבית 9636 (פזגז)
השארת תגובה