קריאה לשקד: "תתבעי דיבה את לווינסון"

על רקע הסערה בחשיפת המסרים שכביכול הועברו בין לשכות שקד ונתניהו בטרם ההכרזה על קיומם של בחירות חוזרות, על מינוי שקד למשפטים בתמורה לסגירת התיק נגד נתניהו

נתניהו
נתניהו
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעוד אמש נחשף כי השרה שקד או מי מטעמה שיגרו מסרים לראש הממשלה כי יואיל לאשר לה הצטרפות בהליך מזורז לליכוד בתמורה לאי כניסתו של רה"מ לכלא במסגרת ההליך המשפטי אליו יידרש היועץ המשפטי לממשלה והסערה שבקבות החשיפה, יש מי שקורא לשרה לשעבר שקד, כיום יו"רית 'ימינה' לדרוש מהעיתונאי חיים לווינסון מ'הארץ' שחשף את המגעים, התנצלות פומבית לחילופין איום בתביעת דיבה".

הבוקר בראיון לגל"צ אמרה שקד, כי ככל שהתקיימו מגעים בינה לבין גורמים בליכוד על אפשרות לחבירה למפלגה בימים שלפני ההכרזה על בחירות חוזרות, הרי שמעולם לא העבירה מסר שכזה וגם לא שיגרה שליחים שיציעו הצעות שכאלו. לטענתה כל מי שטוען כך אינו מבין כיצד מתנהלים הדברים.

אלא שבמפלגת 'עצמה יהודית' קראו לשקד לדרוש מלוינסון לחזור בו מהדברים ולחילופין לאיים כלפיו בתביעת דיבה. כך קרא אתמול ח"כ לשעבר מיכאל בן ארי ואילו הבוקר, באמצעות ציוץ בטוויטר התייחס עו"ד בן גביר מראשי 'עוצמה' לדיווח ואמר, ״אני רוצה לחזק את שקד, אני מקווה ומאמין שלא תיפתח בחקירה, ואני רוצה להרים את הכפפה, אם היא רוצה לתבוע דיבה את חיים לוינסון – אני מוכן לעזור לה״.

השארת תגובה