פרץ: "כחול לבן תתפרק בקרוב – לפיד יפרוש"

יו"ר העבודה ח"כ פרץ מגלה, כי יאיר לפיד סירב פעמיים להזמנתו להתייצב לעימות פומבי מולו בנושאים כלכליים – מעריך כי מפלגתו תצלח את הבחירות עם הישג של 15 מנדטים

עמיר פרץ
עמיר פרץ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר העבודה־גשר ח"כ עמיר פרץ התייחס למתיחות בצמרת 'כחול לבן' ולפילוג במפלגתו עם עריקתה של ח"כ שפיר ל"מחנה הדמוקרטי".

הוא מבטיח, כי מפלגתו תשיג בבחירות 15 מנדטים ומתייחס ליו"ר 'כחול לבן' בני גנץ, "זו מפלגה שאין לה תשתית אידיאולוגית וכל אחד בה מושך לכיוון אחר. במערכה הראשונה הם הצליחו להסתיר זאת, אבל במערכה השנייה זה כבר קשה להסתיר. מה הקשר בין יעל גרמן לבין צביקה האוזר? בין יעלון, שרוצה סיפוח, לעפר שלח שרוצה שתי מדינות?", תהה פרץ. להערכתו, יאיר לפיד יהיה הגורם 'שיפרק את החבילה'. "כחול לבן היא מפלגה שיש לה תאריך תפוגה, שהוא מיד אחרי הבחירות. כולם רואים את המאמץ של כחול לבן להסתיר את הקרעים בתוך המפלגה. כחול לבן תתפרק אחרי הבחירות לשלוש מפלגות שונות. הסיכויים שיאיר לפיד יישאר בכחול לבן קטנים מאוד. כולנו כחול לבן ביום העצמאות, אבל העבודה ביום הבחירות".

פרץ מגלה, כי יאיר לפיד סירב פעמיים להזמנתו להתייצב לעימות פומבי מולו בנושאים כלכליים.

ח"כ עמיר פרץ מתייחס לעובדה כי מפלגתו אינה ממריאה בסקרים ונותרת על גבול אחוז החסימה ואומר, כי יש להמתין בסבלנות. "אני מציע להמתין בסבלנות לגבי הסקרים, אף שהם משפיעים על הדינמיקה. יש לנו תפיסת עולם ואנחנו מקבלים אהדה ענקית מהזוגות הצעירים ומדור הביניים על התוכנית שלנו לרכישת דירה במסלול ליסינג. תוכנית העבודה שלנו היא יעד של 15 מנדטים. אני מציב את היעד הזה ולא מפחד. אני מקווה שניקח 4 מנדטים מכחול לבן, 2 מהמגזר הערבי והדרוזי ועוד 3 מהימין המתון יותר. אני מעריך שמחצית מהקולות שאורלי לוי קיבלה בבחירות ומחצית מתומכי כחלון יצביעו עבורנו. 15 מנדטים לעבודה־גשר זה ריאלי".

על כניסתו לתפקיד יו"ר המפלגה החבולה שהותיר אחריו קודמו בתפקיד אבי גבאי הוא אומר, "קיבלתי מפלגה במשבר קשה. אין משאבים, יש חובות, אבל המשבר הכי גדול היה העיניים הכבויות של הפעילים, שלא מיהרו להתגייס והיום הם מגויסים באלפים. עלינו להפוך את זה להצבעה".

על עריקת שפיר למחנה הדמוקרט : "היא הגיעה למקומה הטבעי ואני מאחל לה בהצלחה".

השארת תגובה