נפגעתי, הנשים האלה לא מייצגות אותנו

אירוע בהפרדה
אירוע בהפרדה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

על קמצא ובר קמצא חרבה ירושלים… על נשים נגד נשים חרבה ההופעה. לא משווה בעוצמות ובמקרים, ויחד עם זה להיות בצום תשעה באב בבית משפט שנשים לא דתיות כופות את עצמן על ציבור שלם… כזו שנאת חינם! תשעט 2019….

עצוב לי שככה מתנהלים. שנכנסים לדיון והמשפט הראשון של השופט זה שברור לכולנו שאירוע בהפרדה מגדרית לא יהיה! לראות את השנאה והשמחה שלהם- כאב לי מאוד. דווקא בתשעת הימים דווקא בימים שמציינים את החורבן ככה ממשיכים להחריב.

נפגעתי.

נפגעתי שנשים 'חופשיות וליברליות' חושבות שיודעות מה אני רוצה ומה נכון לי, נפגעתי בשם כל אשה שמכתיבים לה מה לעשות. אני לא מכריחה אף אחת להדליק נרות שבת או לשמור שבת או לשמור על קדושת הבית היהודי. כל אחת בוחרת בדרך הנכונה לה! אבל כשמגיעות נשים שלא יודעות או יותר גרוע בטוחות שיודעות מה נכון למגזר שלם ומכריחים אותנו דרך בית משפט! בשם "הצדק והשוויון הדרת נשים", זה זלזול ופגיעה בציבור שלם! אני רוצה להנות עם כללי התורה! ועד שיש לי אירוע פה בעיר שלי אירוע יחיד מסוגו ומבטלים?!

נפגעתי כשהייתי שם עם עוד 40 נשים שצמות והגענו להביע מחאה- הנשים האלה לא מייצגות אותנו- אנחנו נשים שרוצות ומשלמות על אירוע בהפרדה! ובכלל לא ספרו אותנו ולא נתנו עניין בכלל- אתן לא מעניינות! הדיון הוא איך לעשות בלי הפרדה.  לדאוג שלא יהיה מחיצות ולא יהיה שלטים ושאף אחד מהעירייה לא יעשה הפרדה … התביישתי.

מחכה להיות נוכחת גם היום בדיון בערעור בבית המשפט. כולי תקווה שמאבל החורבן הכפול בתשעה באב נגיע לימים טובים יותר עד שנזכה שלא היו ימים טובים לישראל כחמישה עשר באב… ונזכה שבית המשפט יחזור בו מההחלטה הקשה הזו- ותהיה הופעה ויהיה צניעות וכבוד.

ונזכה ל- ברכנו אבינו כולנו כאחד

מתי נזכה לברכנו אבינו- כאשר כולנו כאחד!

נזכה לאחדות שלימה בגאולה תיכף ומיד ממש.

הכותבת הינה תושבת העיר עפולה ונכחה בדיונים

(הטור נכתב טרם הפסיקה המתירה את הופעה)

השארת תגובה