לאחר שנות הזנחה: רחוב אלקבץ ישודרג

בימים הקרובים תחלנה עבודות שיפוץ ושדרוג ברחוב אלקבץ, אחרי שנות הזנחה • משך העבודות: 10 חודשים • עלות הפרויקט: 10 מיליון ש"ח

רחוב אלקבץ ירושלים
רחוב אלקבץ ירושלים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר שנים רבות של הזנחה ופניות אין ספור של תושבי האזור: בפעילותו של מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק תכנון ובניה ותשתיות אליעזר ראוכברגר, תשדרג ותשפץ עירית ירושלים את רחוב אלקבץ והרחובות הסמוכים לו בשכונת גבעת שאול.

העבודות יחלו כבר בימים הקרובים, וימשכו כ-10 חודשים. במסגרת העבודות בעלות של כ-10 מיליון שקלים, יונחו קווי ניקוז, ישודרגו קווי המים והביוב, תשודרג תאורת הרחוב וכן תיעשה עבודת פיתוח נופי, שדרוג המדרכות ועוד. לצורך העבודות יסגרו מעת לעת מקטעים של הרחובות באזור. עיריית ירושלים יצאה בימים אלו בפרסום לתושבים על העבודות הצפויות והרחובות שיסגרו בהתאם לשלבי הביצוע.

יצוין כי כבר בקדנציה הקודמת פעל ראוכברגר להשגת תקציב לשדרוג והסדרת רחוב אלקבץ והסביבה, אזור שנחשב לאחד המוזנחים ביותר בעיר, דבר הגורם סבל רב לתושבים. בקדנציה זו, מיד עם כניסתו לתפקיד מחזיק תיק תכנון ובניה ותשתיות, הנחה ראוכברגר להעמיד תקציב ראוי לנושא זה, כשהעבודות כאמור יוצאות לדרך בימים אלו.

המדובר באזור שבו נבנו באחרונה מאות יחידות דיור חדשות, וכן קיימות תוכניות לבניית כמות נוספת של יחידות דיור, כך שהשדרוג האמור יחדש בצורה משמעותית את כל האזור, לטובת התושבים הוותיקים והחדשים כאחד.

 

השארת תגובה