נתקעה מהפכת התחבורה של 'אנג'וי' בבני ברק

מאות קורקינטים חשמליים חדישים של "אנג'וי" שמוקמו ברחבי העיר נלקחו והוחרמו על ידי השיטור והפיקוח העירוני @ דובר העירייה: הדבר לא נעשה בתיאום עם העירייה"

קורקינט
קורקינט
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עיריית בני ברק עצרה את  תוכנית מהפכת התחבורה שיצאה לדרך בשבוע שעבר ע"י חברת 'אנג'וי'  – מיזם קורקינט חשמלי שיתופי, שמייצר רף חדש של ניידות קלה, מהירה ונוחה ברחבי העיר. בלי פקקים, בלי ללכת ברגל או להצטופף באוטובוס, ובמחירים נוחים במיוחד.

חברת 'אנג'וי' פיזרה באישון לילה מאות מכשירי קורקינט במקומות מרכזיים ברחבי העיר ולמחרת בבוקר אנשי הפיקוח והשיטור העירוני של עיריית בני ברק קיבלו הנחיה לאסוף אותם בנגררת של השיטור העירוני, ואכן תוך שעות בודדות כל מכשירי הקורקינט נאספו ונעלמו מהנקודות שבהן הוצבו.

תושבים ששאלו את הפקחים מדוע אוספים את הקורקינטים נענו: "הקורקינטים הוצבו בשטח ציבורי ללא היתר".

דובר עיריית בני ברק ישראל כהן מסר: "זה לא נעשה בתיאום, מדובר בשטח ציבורי שמפריע למדרכות ולתושבים, אם רוצים לעשות פרויקט בעיר, צריך לעשות בתיאום באופן חוקי ומסודר, צריך לבחון מראש כל דבר ולגבש תובנות של המעלות מול החסרונות, מי יותר ומה פחות, גם בעיריית תל אביב מבינים היום שעשו טעות עם פרויקט דומה לזה ויש תקנות לזה, ערים אחרות מפיקים כרגע לקחים מטעויות אז אין טעם שבבני ברק יעשו ניסוי כשבמקומות אחרים מבינים שזה טעות".

השארת תגובה