דרמה: השופט פסק ההופעה בעפולה תתקיים בהפרדה

השופט קיבל את עתירת ש״ס בעפולה – ביטל את הוראת ביהמ״ש ומחזיר את ההחלטה לעירייה. בהצעתו ממליץ לבצע את הפשרה ל- 3 מתחמים אך לא מחייב

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בש"ס הגיבו:

השכל הישר ניצח היום בבית המשפט.

נאבקנו והצלחנו להבטיח שכל אדם יוכל לחיות על פי אמונתו ואורח חייו וללא כפיה כלשהי. אנו גאים ושמחים על כך שהובלנו את הדרך של אחדות וחיים ביחד ושל התחשבות הדדית בין כל הציבורים ולא של שיסוי ציבור בציבור.

ש"ס הוכיחה שוב, שהיא היחידה העומדת בחזית החברתית, והיחידה שנאבקה בזירה המשפטית לכל אורכו של ההליך, במטרה לדאוג לכל מגזר בחברה הישראלית לקיים את אורחות חייו על פי אמונתו מבלי לכפות עליו ערכים אחרים. ש"ס מודה לאלפים הרבים בציבור הישראלי, חרדים, מסורתיים, חילונים, שביטאו את התמיכה הרחבה במאבק החברתי הצודק הזה.

האירוע הערב בעפולה הוא אחד מיני מאות אירועים לכלל האוכלוסיות המתקיימים בתקופה זו ביוזמת משרד הנגב והגליל בראשות השר דרעי, במטרה להעניק תנופה ואיכות חיים לתושבי הנגב והגליל והפריפריה. ש"ס תמשיך בעשייה החברתית הענפה שלה, בדגש על אפליה מתקנת לאוכלוסיות המוחלשות ובקידום תכנית "חיים בכבוד" למען משתכרי שכר המינימום ותושבי השכונות.

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי יגיע הערב בשעה 20:00 לאירוע בפארק העירוני בעפולה – אחד מיני רבים ביוזמת משרדו – ויתייחס בנאומו לפסיקת ביהמ"ש.

בעיריית עפולה הגיבו: עיריית עפולה מברכת על החלטת בית המשפט המחוזי בנצרת. לאחר דיון אותו קיים ראש העיר אבי אלקבץ וגורמי המקצוע הוחלט כי האירוע יתקיים בהפרדה על פי המלצת השופט.

ראש העיר אבי אלקבץ מודה לכל השותפים למאבק ובינהם השר אריה דרעי וח"כ משה ארבל וחוזר על עמדתו כי למגזר החרדי מגיע להנות מאירוע תרבותי על פי אמונתו.

אלקבץ הוסיף כי הוא קורא לכולם לנהוג בסובלנות וסבלנות ולהרבות באהבת חינם איש לרעהו.