נפרצו משרדי העמותה בב"ב כשהארגון נמצא בשווייץ

בעוד מחנה 'חיים לילד' לחולי CF נמצא בשווייץ, נפרצו משרדי העמותה בבני ברק • הפורצים נטלו עמם ציוד רפואי יקר מאוד ומתקנים משרדיים יקרים, זרעו הרס ושברו קירות וחלונות

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לרוע כנראה אין גבול. בעוד אנשי 'חיים לילד' נמצאים עם חולי CF ומשפחותיהם במחנה שהם מקיימים זה יותר מ-20 שנה בשווייץ, פרצו אנשי רשע אל משרדי העמותה, זרעו הרס רב, שברו חלונות וקירות, ולקחו עמם ציוד רפואי יקר מאוד שכבר סופק וטרם שולם וציוד משרדי יקר ערך.

בעמותה מודאגים מגניבת הציוד הרפואי היקר, בשווי עשרות אלפי דולרים, שכבר סופק אך טרם שולם. המשמעות היא שיהיו צריכים לשלם גם עבור מה שסופק וגם עבור ההזמנה המחודשת של המכשירים הנחוצים לשמירת חייהם ולאיכות חייהם ונשימתם של חולי CF.

המחנה הרפואי של 'חיים לילד' מתקיים בשווייץ מעל עשרים שנה ברציפות במשך שלושה שבועות. זהו משך הזמן שרופאים קובעים שהוא הכי יעיל לשיפור סיבולת לב-ריאה ולהפחתת אשפוזים.

מזה שנים, שוכר 'חיים לילד' בשווייץ את מלון 'פוסט הוטל' בעיירה הציורית פרפן, ומארח בו את המתמודדים עם מחלות ריאה ומלוויהם.

המחנה מלווה על ידי רופאים ופיזיותרפים – ריאתיים, בפיקוח רפואי מקצועי צמוד, המגובה במרכזים הרפואיים של רפואת CF בארץ. גננות מטפלות בילדים הקטנים.

יו"ר הארגון הרב ראובן סקלר, הנמצא עם המחנה בשווייץ, הגיב בכאב עצור לידיעה על הפריצה למשרד והנזק העצום. במיוחד כאבה לו ולאנשי הארגון, הגניבה של מכשירים מצילים חיים ואיכות חיים שמיועדים לחולי CF. הוא הביע תקווה, כי מול הרוע והרשע של אנשים חסרי מצפון, יקומו אנשים טובים ומלאי חסד, עם מצפון ישר ועמוק, שיסייעו לעמותה בתרומה דחופה, כדי שהסיוע לחולים לא ייפגע וכדי שניתן יהיה להגיש לחולים את המכשירים שכל-כך חיוניים לחייהם ולבריאותם.

לתרומות: מס' ח-ן 198-429, בנק המזרחי 20,סניף טרפון 430, בני ברק
www.chaimlayeled.org

פריצה: החור בקיר במשרדי חיים לילד
השארת תגובה