שקד נגד רגב: "פעלה למנוע הצטרפותי לליכוד"

שקד הגיבה לדברים שאמרה רגב בשידור מהן השתמע כי, "שקד התחננה להצטרף לליכוד" – "מירי רגב המציאה את המילה אופורטוניזם בפוליטיקה -התלבטה אם להתפקד ל'העבודה' או לליכוד

נתניהו עם חברי הליכוד. צילום: הליכוד
נתניהו עם חברי הליכוד. צילום: הליכוד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר מפלגת ימינה, שרת המשפטים לשעבר איילת שקד, הגיבה הבוקר לדברים שהשמיע שרת התרבות ח"כ מירי רגב (הליכוד) שאמרה כי שקד "ממש התחננה להצטרף לליכוד".

שקד אמרה, כי "מירי רגב המציאה את המילה אופורטוניזם בפוליטיקה. מי שהתלבטה אם להתפקד למפלגת העבודה או לליכוד, דבררה את ההתנתקות בלהט וגם שיקרה שקיימת ברית בין בנט ללפיד. היא פחדה ולא רצתה שאצטרף לליכוד".

עם זאת שקד הודתה כי אכן התכוונה להתפקד לליכוד. לדבריה, "כשלא עברנו את אחוז החסימה, התכנית שלי הייתה להתפקד לליכוד – מירי רגב הייתה זו שפנתה לבכירים בליכוד ואמרה שהיא לא רוצה בדבר הזה".

"אני באמת מציעה לא להתייחס לדברים שלה, אלה רעשי רקע", הוסיפה שקד.

במקביל צייץ דניאל אביטל יועץ התקשורת של מפלגת 'ימינה', כי "דוברת ההתנתקות ניסתה בכל כוחה להיכנס למפלגת העבודה", צייץ אביטל בטוויטר. "הניסיון שלה לצייר עצמה כאשת ימין אידיאולוגית בעיקר מביך. מה לעשות שהימין פחות סומך על מי שדיבררה את ההתנתקות בהתלהבות של נערת הפוסטר משלום עכשיו".

רגב הגיבה לדברים באמצעות ציוץ בטוויטר בו כתבה, "אני רואה שמשהו הצליח להוציא את איילת שקד משלוותה. האישה שעזבה מפלגה בגרעון אדיר חוזרת אליה אחרי מפלה בבחירות. אם זה לא אופורטוניזם, אני לא יודעת מה כן".

השארת תגובה