ב'עוצמה' תוקפים את היועמ"ש: "עובד בשירות הרפורמים"

לאחר שהבהיר כי יתמוך בפסילתם של מרזל וגופשטיין מהתמודדות לכנסת, ב'עצמה יהודית' תוקפים בחריפות את מנדלבליט. "הדיווח מלמד כי ההחלטה התקבלה עוד לפני שהתקבלה תגובת המפלגה

ברוך מרזל
ברוך מרזל
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעוצמה יהודית תוקפים את היועץ המשפטי לממשלה בעקבות הדיווח לפיו כי ימליץ לוועדת הבחירות המרכזית לפסול את מועמדי עוצמה יהודית, בנצי גופשטיין וברוך מרזל מלרוץ בבחירות הקרובות לכנסת.

במפלגה אומרים, כי "שוב מתגלה כי היועץ המשפטי לממשלה עובד אצל הרפורמים ומשמש נציג לשמאל הקיצוני במשרד המשפטים. ההדלפה החמורה של עמדת היועץ המשפטי כאשר בקשות התגובה מטעם עוצמה יהודית טרם הוגשו, מלמדת כי עמדתו הוכרעה מראש".

עוד אומרים בעוצמה יהודית, כי "למרות שהוצגה בפני היועמ"ש שורה ארוכה של מעשים והתבטאויות חמורות של חברי הכנסת של הרשימה המשותפת, בהם ביקור וסיוע לארכי מחבלים שיושבים בכלא, מנדלבליט אפילו לא חושב לפסול אותם. היועץ המשפטי לממשלה מסרב לקבל את הכרעת בית המשפט העליון לפיה ברוך מרזל יכול לרוץ לכנסת ופועל בצורה אנטי דמוקרטית. יועץ משפטי כזה צריך ללכת הביתה עוד הערב".

ברוך מרזל הגיב לדיווח ואמר, כי "יצא המרצע מן השק. אין כאן דעה משפטית, אלא דעה פוליטית של מנדלבליט ושי ניצן שלא ניסו ליצור אפילו למראית עין עמדה של צדק טבעי. ההחלטה שלהם כבר התקבלה מראש. כך לצערנו מתנהלת מערכת המשפט בישראל".

בנצי גופשטיין אמר בתגובה, כי "הרפורמים מנסים כבר במשך שנים להעמיד אותי לדין ללא הצלחה, וכשלא צלחו דרך בית המשפט פנו לנציגם במשרד המשפטים אביחי מנדלבליט".

השארת תגובה