האם ובנה מהפיליפינים גורשו מישראל

העובדת הזרה הבלתי חוקית ובנה בן ה 13 שנולד בישראל, המריאו מישראל לאחר שגירושם נדחה מספר פעמים – ח"כ כסיף על דרעי: "אטימות מרושעת"

אילוסטרציה: מטוס אל על בואינג 737
אילוסטרציה: מטוס אל על בואינג 737
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

העובדת הזרה והבלתי חוקית רוזמרי פרס ובנה רוהן בן ה-13 גורשו באופן סופי מישראל לאחר שגירושם נדחה שוב ושוב. השניים המריאו הלילה מישראל, לאחר ששלשום בלילה הורדו ממטוס שהיה אמור להטיסם לפיליפינים.

בימים האחרונים הפגינו ארגוני זכויות אדם נגד הגירוש. האם שהייתה מיועדת לגירוש בתחילת שנה, ביקשה למתין עד לסיום שנת הלימודים של בנה בן ה 13 על מנת לאפשר לו להשלים את חוק לימודיו. המדינה נענתה לבקשה. יצוין כי האם הינה שוהה בלתי חוקית המתגוררת בישראל זה שנים ארוכות ובנה אף נולד בארץ.

ח"כ עופר כסיף הגיב לגירוש והאשים את שר הפנים אריה דרעי באטימות מרושעת, "הגירוש של רוזמרי ורוהן פרז הוא ביטוי של רוע טהור מצד שלמה מור יוסף מנכ"ל רשות הגירה, שר הפנים ("מגן השקופים"), ופקידיהם". לדבריו, "בדרך לגירוש בטרם הכרעת שופט, הם דאגו לכלוא אותם, למנוע מהם לקחת מזוודות, לאסור על הילד להיפרד מחבריו, לסכל ביקורי אצלם לבדוק לשלומם, ולבסוף אפילו למנוע הכנסה של קצת שוקולד לילד שהואבס בגלולה המרה ביותר בחייו".

"כל אלו מלמדים אותנו כי לא ביצוע החוק עמד לנגד עיניהם של דרעי ומור-יוסף, אלא החלטה מרושעת לעשות מרוהן ומאמו דוגמא לסבל שהם יכולים להסב למועמדים לגירוש. דרעי ומור-יוסף ילכו לישון הלילה ביודעם כי השחיתו חיים של ילד רק כי אינו יהודי. והטיהור ממשיך." לשון ההודעה שפרסם כסיף הלילה.

השארת תגובה