שבועיים של מכירת פאות טופ לייס

חשבתי להשיק את המבצע עבור נשים שטופ לייס הוא חלום רחוק עבורן בגלל המחיר הגבוה, אני מנגישה אותו לפרק זמן קצר, לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה ♦ ויש גם טיפים לשמירה על הפיאה שלך

פאות
פאות
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בזמן שקבים של מילים בעולם הפאות, הבשורה באוויר, פאות טופ לייס במבצע מטורף לשבועיים בלבד בבוטיק הפאות היוקרתי של דיני. מדובר במחיר השקה ללהיט החדש בעולם הפאות. רשת עדינה שיושבת על כיפת הראש בעבודת יד של שערה בתוך קשר, הכי טבעי הכי דק וקל על הראש החיבורים על המצח מדויקים החלום של דיני הוא החלום שלך, אז איפה נמצאת פאת החלומות שלי? השאלה שמלווה מיליוני נשים בארץ ובעולם, כי פאה היא לא מצרך שקונים כל יום במכולת, וכשקונים אותה היא מלווה בחששות ובדאגה,הכלות שיוצאות לדרך חיים חדשה ואינם מכירות את שבילי השיער, והן טובעות בים של מידע ואינם יודעות לאיזה צד השביל הולך. ומה איתנו, הנשים? כמה פעמים, קנינו, התחרטנו, שלחנו לתיקונים, ולא קיבלנו את המוצר עליו חלמנו. דיני קב, פאנית בעלת ניסיון של שנים, עם בוטיק החלומות במרכז בני ברק,יוצאת עם בשורה של פעם בשנה, לכבוד השנה החדשה, שבועיים של מכירת פאות טופ לייס.

טופ לייס הלהיט החדש בעולם הפאות, היא מספרת לי, ואני בעקבותיה בעיניים פעורות, מסתכלת על פאות עם שיער משי רך היא מקפידה לעבוד רק עם שיער משובח ואיכותי, כבר בכניסה לבוטיק, מאור הפנים, בנת החיים, את מבינה שדיני קב היא פאנית נדירה שילוב מושלם של לב וראש, וכן בזמן שהיא בודקת את השיער שהיא רוכשת שיהיה רך ומשי לפני שהוא נכנס להרכבה, היא גם מטפלת בלב, (וגם מגישה עוגת גבינה להתעלף, היא שוזרת שיער כמו שהיא אופה…אני יודעת עם הביס הראשון) המוטו שלי איכות, שירות, יחס. כשלקוחה יוצאת ממנה מרוצה, אין מאושרת מדיני כי אצלה כל שערה שזורה בחלום.

"חשבתי להשיק את המבצע עבור נשים שטופ לייס הוא חלום רחוק עבורן בגלל המחיר הגבוה, אני מנגישה אותו לפרק זמן קצר, לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה."

בחופשה שומרים גם על הפאה // דיני מעניקה לכן טיפים לשמירת הפאה בחופשה:

חופשת הקיץ בעיצומה, בין הזמנים בפתח, עם ישראל יוצא לחופש, בתוך המולת האריזה, יציאה לים או לבריכה ואפילו לשהות בפעילות עם הילדים בפארק, על עור הפנים את שומרת, על הילדים… והמזוודות, אל תשכחי לשמור על הפאה שלך. דיני קב, יצרנית פאות בעלת ניסיון רב ומעצבת על בתחום הפאות, בעלת בוטיק יוקרתי בבני ברק, העניקה לנו טיפים לשמירה על הפאה בזמן חופשה:

  1. טסים לחופשה?, הניחי את הפאה בשקית ניר קרטון על מנת לשמור על צורתה של הפאה כשהפנים כלפי מעלה. אני ממליצה לקחת אותה למטוס בכבודת היד ולא לשלוח לבטן המטוס פאה היא דבר יקר ואת לא רוצה להגיע בלעדיה ליעד. בהגיעך ליעד נערי את הפאה ותני לה קצת אוויר וחיות בעזרת סיליקון.
  2. הרחיקי את הפאה מעשן, שימי לב כשאת במתחם מנגלים, כשהמשפחה עושה על האש, שמרי מרחק מהעשן.
  3. הימנעי משהות ממושכת עם הפאה במקום לח.
  4.  לאחר חבישת הפאה במהלך היום, הברישי אותה עם מסרק מתיר קשרים במידה והפאה חלקה עד גלית.

פאות דיני קב מאחלים לכולכן חופשה נעימה – 0506709291

השארת תגובה