נערכים: פגישה מיוחדת עם חברת קווים

ישיבת היערכות התקיימה יחד עם נציגי קווים, במסגרתה נדונו סוגיות התח"צ בבין הזמנים וב'זמן אלול' הקרוב # במהלך הישיבה ביקש ראש העיר ישראל פרוש להתאים את זמני נסיעות הקווים לרחבי הארץ לאירועי בין הזמנים וכן לאירועי בני הישיבות שמסתיימים בשעות יותר מאוחרות

אלעד רק קוים
אלעד רק קוים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לקראת זמן אלול הבעל"ט, ישיבת היערכות מיוחדת נערכה בלשכת ראש העיר, בעקבות ההגדלה המשמעותית והמבורכת של מספר תלמידי הישיבות שצפויים ללמוד בעיר, בעקבות הגעתן של מספר ישיבות גדולות חשובות לעיר.

בפגישת היערכות השתתפו מחזיק תיק התחבורה איסר שפירא, מנהל אשכול קווים אילן נייגלשטיין, יועץ חברת קווים לענייני המגזר החרדי משה אהרן יעקובזון ואנשי המקצוע מטעם העירייה.

בישיבה הועלו דרישותיו של מחזיק התיק איסר שפירא, שנשלחו במכתב מפורט למשרד התחבורה, כאשר נציגי קווים הסבירו את הקשיים העומדים על הפרק, עם התנגשות החגא המוסלמית בשבוע הראשון של בין הזמנים, כאשר הצרכים גבוהים ובפרט לקווי הים והקווים הייחודיים הפועלים בדרך כלל בבין הזמנים. עוד הם הסבירו, כי על פי הנחיות משרד התחבורה, ישנו דילול של מספר הקווים בשבוע זה בכל רחבי הארץ.

עם זאת, בשל הבקשה שהגיעה, בחברה התאמצו במיוחד על מנת למזער ככל האפשר את הפגיעה בקווים הסדירים למקומות הקבועים. כמו כן, מיד לאחר תום החגא המוסלמית, יפעלו קווי בין הזמנים באופן מתוגבר עד סיום ימי החופשה.

במהלך הישיבה סוכם, כי מחזיק התיק ירכז עבורם פניות שתגענה מהציבור, על מנת להמשיך שיתוף פעולה פורה באמצעות ניתוח מעמיק של תופעות עומסים אם הן קיימות.

ראש העיר ישראל פרוש ביקש לברר על ההיערכות לקראת אירועי בין הזמנים וכן לאירועי בני הישיבות שמסתיימים בשעות יותר מאוחרות, כשלדבריו יש צורך בהתאמת קווי נסיעות לרחבי הארץ עם תום האירועים.

כמו כן הוא סקר את ההיערכות לתחילת זמן אלול, כאשר הוא מבשר שלקראת החודשים הקרובים אמורות להגיע לעיר מספר ישיבות גדולות ידועות, אשר אמורות להגדיל את מספר התלמידים בעיר בעוד כאלף תלמידים. בדבריו אמר, כי לעניין זה יש ביטוי גם בהיערכות נכונה בתחבורה הציבורית. בהתאם לכך סוכם על שיתוף פעולה ויצירת קשר ישיר בין מנהלי הישיבות לנציגי חברת קווים, על מנת לאפשר קליטה נוחה ומהירה של תוספת הנוסעים הברוכה.

השארת תגובה