'נוי וניקיון': הצוותים פשטו על רחובות העיר

בעקבות ימי החופש, צוותי הניקיון בעיר תוגברו ופועלים בשני מישורים: רחובות העיר והשטחים הציבוריים, כאשר צוות נוסף לתחזוקת וניקיון השפ"פים

ניקיון באלעד
ניקיון באלעד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בימים האחרונים הבחינו תושבי העיר בצוותי ניקיון שפשטו על רחובות העיר, במטרה להבריק את הרחובות והגינות הציבוריות, זאת במסגרת מבצע 'נוי וניקיון' עליו הוכרז במחלקות התברואה והגינון.

מדובר בתגבור משמעותי של מספר צוותי ניקיון, זאת לאור הצורך שעלה מפניות תושבים. בירור שנערך בעירייה העלה כי בעקבות ימי החופש, נמצאים יותר תושבים ברחובות ובגינות הציבוריות, וצוותי הניקיון השגרתיים לא הצליחו להתמודד עם הניקיון היום-יומי.

בעקבות כך, הוחלט על תגבור מידי של מספר צוותים, כאשר הם מתחלקים לשני מישורים. צוותי ניקיון ייעודיים פועלים לאורך הרחובות ולצד זאת פועלים גם בשטחים הציבוריים. צוותים אחרים החלו השבוע לעבור בשפ"פים, תוך פעילות נחושה לניקיון והשבת הסדר. במקביל מבקשים במחלקת שפ"ע מהתושבים לפנות ציודים ישנים, כמו אופניים וכדומה שאינם בשימוש, מכל אותם שטחים, על מנת לאפשר את הניקיון במקומות הללו.

עם תום מבצע הניקיון היסודי, יוכנסו גם צוותי תיקונים שיטפלו בבעיות אבן משתלבת, תיקוני גדרות ומדרכות וכדומה. במקביל, בימים אלו עובדים אנשי הגינון לשתילת אלפי שתילים בכל העיר, במסגרת פעילות זו מתבצעות שתילת צמחים והשלמת צמחיה לקראת החגים הבעל"ט.

השארת תגובה