שיפוץ הגנים הציבוריים: שלב ב' יוצא לדרך

בפארק מרים ובפארק אלעד החלו בימים אלו עבודות לשיפוץ מגרשי הספורט # במקביל תשלים העירייה הקמת והרחבת שורת גנים ציבוריים רחבי ידיים לנוחות האימהות והילדים

אלעד 1 (2)
אלעד 1 (2)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בימים אלה יוצאת לדרך תכנית להשלמת שיפוץ מגרשי הספורט בפארק מרים שבכניסה לעיר, ובפארק אלעד ע"ש דונלד ברמן במרכז העיר, על פי הנחייתו של ראש העיר ישראל פרוש, לאחר פניות רבות מתושבים.

במהלך השיפוץ שיתבצע בפארק מרים, אחרי שלב א' שיצא לדרך במימון וסיוע המשרד לפיתוח הפריפריה, יבוצעו החלפת גדרות, צביעה מחודשת, תיקון סלים, ושדרוג כללי. זאת לצד החלפת התאורה בכל המגרש.

כמו כן כאמור, ישופץ גם מגרש ה'מיניפיץ' בכניסה לפארק אלעד, שם יוחלפו הגדרות בכאלה גבוהות יותר, שימנעו מהכדורים לברוח מהמגרש בכל פעם. כמו כן יותקנו רשתות ודשא סינטטי, לצד הצללה שתורכב על כל המגרש באופן שיאפשר משחק בכל שעות היום, גם בשעות השמש החמות.

במקביל לפעילות זו, יוצאת לדרך תכנית נוספת להקמת והרחבת שורת גנים ציבוריים על פי ניתוח צרכים שהתקיים באגף לחזות העיר, בראשותו של איזק לוי. בין השאר ירחיבו הצוותים את הגינה ברחוב חוני המעגל, לשטח משחקים של כ-400 מטר עם מתקנים חדשים והצללות, שיתווספו למתקנים שכבר קיימים במקום.

כמו כן בגינה ברחוב אבטליון יוכשר שטח דומה, בן 400 מטרים של דשא עם גינת משחקים כתוספת לגינה הקיימת שכבר שופצה. השיפוץ יכלול גם הצללות ומתקנים חדישים.

גינה שלישית תוקם בשטח של 400 מטרים, בגן הפיקוס ברחוב בן קיסמא עם מתקנים חדישים, הצללות וכדומה. גינה נוספת בגודל דומה, תוקם ברחוב הריף 8, וגינה נוספת תוקם ברחוב רבי יוחנן בן זכאי פינת רחוב שמעון הצדיק.

ראש העיר ישראל פרוש אמר: "אנחנו עם אזנים כרויות לצרכי הציבור כל העת. שמענו פניות רבות מצעירים ונערים שמבקשים המשך שיפוץ מגרשי המשחקים, הכנו תוכניות ואנחנו שמחים שבסייעתא דשמיא הדברים יוצאים לדרך".

מנהל האגף איזק לוי מוסיף, כי "מיפינו את הגנים הציבוריים בעיר, והחלטנו לשים הפעם דגש על המקומות בהם הורגש חוסר. אם בהרחבת הקיים או בהקמת גינות חדשות. הובלנו תכנון של גינות משחקים רחבות, עם הצללות ומתקנים חדשים, שיאפשרו הנאה מקסימלית לאימהות והילדים בעיר".

השארת תגובה