יש סופר מתחת לצימר

סגרתם על צימר בצפת? תירגעו עם האריזות וסעו בכיף, את הקניות תעשו כבר שם • הכשרות? מהודרת. המגוון? עצום והכל במחירי 'יש חסד' • לא מדובר בסטארט-אפ מיוחד לבין הזמנים, אלא בפרישת הסניפים המרשימה של 'יש חסד' • סעו בזול

יש חסד בארות יצחק
יש חסד בארות יצחק
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חם בטבריה, חם גם באשדוד, ואפילו בירושלים, אבל דבר לא יעצור את המשפחות החרדיות שיוצאות לחופשה בתקופת 'בין הזמנים' הקיצית. האפשרויות רבות, התקציב מוגדר, ולרוב תיבחר האופציה הנוחה של צימר רחב ידיים בצפון, או דירה נעימה בעיר אחרת. זה משתלם וכדאי, אך דורש אריזה והיערכות רבה.

באנו להרגיע: תארזו חפצים אישיים ותתניעו בנחת, כי סביר להניח שממש מתחת לדירה המקסימה שמצאתם בצפת, בטבריה או באשדוד, תמצאו סניף רחב ידיים של 'יש חסד'. יש בו הכל: כל מוצרי המזון, כלים לבישול ואפייה, טקסטיל לבית, חומרי ניקיון, כלים ח"פ, ומוצרי חשמל. כמיטב המסורת, המחירים משתלמים, השירות מצוין, והחופשה שלכם נינוחה מתמיד.

אל תחששו מעומס הקונים, רשת 'יש חסד' נערכת מבעוד מועד לקראת תקופת 'בין הזמנים'. הרשת תגברה את מערך הצוותים בחנויות, דאגה לאספקה מוגדלת של המוצרים הנדרשים והוסיפה עמדות שירות עצמי לקנייה מהירה וחווייתית. הכל כדי שתצאו בזול ובכיף, גם בחופש.

סניפי 'יש-חסד' :

 • אזור הצפון
  טבריה: רח' הנשיא ויצמן 1117, טבריה עילית. צפת: רח' הגדוד העברי, קניון שערי העיר כנען. רכסים: רח' הכלניות 49.
 • אזור המרכז
  אלעד: רח' ניסים גאון 79. בארות יצחק: מתחם פאוור סנטר, צומת הטייסים. בני ברק: רח' כהנמן 10, מרכז רימונים; רח' עזרא 21; רח' שלמה המלך 12.
 • אזור ירושלים והדרום
  אשדוד: רח' חנה סנש 9, רובע ג'. ביתר עילית: רח' הר"ן 6 פינת פנים מאירים, כיכר העיר. בית שמש: רח' נחל צאלים 2 מרכז מסחרי, רמה א'; רח' נהר הירדן 1, רמה ב'. ירושלים: רח' נג'ארה 2, גבעת שאול; רח' ברכת אברהם
  22, רמת שלמה. קריית ספר: רח' אבני נזר 46, מרכז ק.ס.ם; רח' שערי תשובה 3.
השארת תגובה