ינקלביץ': "לא אתן את התענוג לראות אותי נשברת"

"כשגבר נבחר לכנסת זה בסדר, איש לא מחטט בעברו, וכשאשה מקודמת מייחסים לה התנהגות בלתי ראויה. המסר הזה חושף את הפנים המכוערות של הפוליטיקה ושל התקשורת בישראל"

בני גנץ
בני גנץ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת הכנסת החרדית עומר ינקלביץ' מ'כחול לבן' מתייחסת לראשונה לתחקיר בעניינה ששודר בערוץ 12 ומאשימה כי יש מי שמנסה לפגוע באמצעותה ביו"ר מפלגתה ח"כ בני גנץ.

הבוקר ציטט לראשונה 'ידיעות' דברים שאמרה והתבטאה בשיחות סגורות בהן היא הדפה את האשמות נגדה. "ברור שזה לא נעים, אלה ימים מאוד לא קלים עבורי ועבור משפחתי, אבל ברור שאני לא אתן לאף אחד את העונג לראות אותי נשברת".

"אין לי ספק שמנסים לנגח את בני גנץ באמצעותי. זה ברור ושקוף, אבל אני לא חושבת על עצמי. מצער להיווכח שבמדינת ישראל, בשנת 2019 ,יש כאלה המנסים לטעון שאישה לא יכולה להתקדם על בסיס כישוריה, השכלתה ועשייתה ושמאחורי כל קידום עומדים קשרים פסולים".

היא הוסיפה, כי "כשגבר נבחר לכנסת זה בסדר, איש לא מחטט בעברו, וכשאשה מקודמת מייחסים לה התנהגות בלתי ראויה. המסר הזה משפיל נשים וחושף את הפנים המכוערות של הפוליטיקה ושל התקשורת בישראל".

בכתבה הבוקר צוטטו מקורביה כמי שהודפים את הטענות להדלפות מהחדרים הסגורים ואמרו, כי מדובר בשקרים ואין בינם לבין המציאות ולא כלום.

"היא מעולם לא הדליפה דבר וחצי דבר מדיוני כחול לבן, אבל מי שרוצה ברעתה חוזר על המונח 'הדלפות' שוב ושוב. הצילומים יצאו מהסלולרי שלה על ידי צד שלישי, מאחורי גבה וללא הסכמתה. ברגע שגילתה זאת דיווחה מיוזמתה לגורמים הרלוונטיים במפלגה והתנצלה בפני מי שנפגע. היא הייתה זו שיזמה את בדיקת הפוליגרף".

באשר לממצאים שהועלו בתחקיר אודות עברה אמרו כי מדובר בטענות ממוחזרות ולא נכונות. לדבריה, מדובר היה בפעמים בודדות כשההתנהלות נעשתה בטעות ובתום לב, ולראיה הנציבות אכן קיבלה את עמדתה.

השארת תגובה