הסדקים בכחול לבן: אנשיו של יעלון נדחקים החוצה

אנשי מפלגת תל"ם בראשות משה יעלון מתוסכלים: "מסתכלים עלינו כמי שלא מביאים מנדטים, זה מעליב". בכיר בכחול לבן מאשר: "הם צודקים, מתייחסים אליהם כטפילים והם הזנב של כחול לבן". גורמים ברשימה: "התחושה אצלנו היא שנפרדים יום אחרי הבחירות". אווירת סוף קורס. את הדברים מפרסמת הבוקר (ד'), כתבת ועורכת ב"ישראל היום"- דניאל רוט אבנרי המסקרת את כחול לבן

בני גנץ בהשקת קמפיין
בני גנץ בהשקת קמפיין
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נמשכת המחנאות בכחול לבן. גורם ברשימה אמר: "האווירה ברשימה היא שהמפלגות נפרדות יום אחרי הבחירות". עיקר החיצים מופנים כלפי משה (בוגי) יעלון.

גורמים במפלגת תל"ם בראשותו של יעלון, שמרכיבה את כחול לבן, אמרו כי העבודה עם אנשי חוסן לישראל, ובמיוחד עם אנשי יש עתיד, אינה נעימה.

גורם בתל"ם אמר: "מסתכלים עלינו כמי שלא מביאים מנדטים, זה מעליב".

למרבה הפלא, בכירים בכחול לבן לא הכחישו את טענות אנשי תל"ם: "הטענות של אנשי בוגי נכונות. תל"ם היא הזנב של כחול לבן, ובמפלגה שם יודעים את זה. הם לא מביאים מנדטים, יש אליהם ממש יחס של טפילים והם הילדים הלא מקובלים של כחול לבן. גם בישיבות שונות שנערכות בנושאים שונים לא ממש נותנים להם להתבטא, והתחושה כל הזמן היא של 'שבו בשקט, אתם בכלל לא מביאים מנדטים'".

על רקע המתיחות בצמרת הרשימה, גורם בכחול לבן אמר: "האווירה בכחול לבן היא שנפרדים יום אחרי הבחירות".

עוד סיפר אותו הגורם שדיבר על פרידה אחרי הבחירות: "כחול לבן מעולם לא התאחדה למפלגה, ויש סיבה לכך שהיא רצה כרשימה ולא כמפלגה מאוחדת. ראשי הרשימה, בדגש על לפיד, רצו לשמור שם את האפשרות ליום שאחרי".

גם מערך הדוברות והאסטרטגיה סביב לפיד ויעלון מופרד. בסביבת גנץ לא אוהבים שיאיר לפיד מתנהל כמועמד לראשות הממשלה מטעם עצמו וממשיך לנהל קמפיין עצמי, שכולל את הזנת התקשורת דרך אנשיו בקבוצה עצמאית ואי־תיאום פעולות עם קמפיין כחול לבן.

השארת תגובה