נתניהו: "לא אלך לממשלת אחדות"

מתחייב למצביעי הליכוד כי יקים ממשלת ימין חזקה ומדגיש: "אסור לחזור על הטעות של הבחירות האחרונות, ולהצביע למפלגות שלא עוברות את אחוז החסימה"

נתניהו
נתניהו
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ראש הממשלה בנימין נתניהו כתב הבוקר טור בישראל היום, בטור שפרסם כתב:

"ההתחייבות שלי ברורה: להקים אחרי הבחירות ממשלת ימין חזקה, שתמשיך להוביל את מדינת ישראל להישגים חסרי תקדים ותשמור על ביטחון אזרחי ישראל. זאת המחויבות שלי למצביעי הליכוד. לא תהיה ממשלת אחדות. הבחירה שניצבת בפני אזרחי ישראל בבחירות הקרובות היא אחת: מי יהיה ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל. האם תוקם כאן ממשלת שמאל חלשה וחסרת ניסיון בראשות יאיר לפיד ובני גנץ, או ממשלת ימין חזקה בראשות הליכוד ובהנהגתי. כדי שנוכל להקים ממשלת ימין, מצביעי המחנה הלאומי חייבים להתעורר ולצאת מהאדישות".

עוד כתב: "אביגדור ליברמן הצהיר בראיון לגלי צה"ל ביום ראשון שעבר על כך שהוא ימליץ על בני גנץ לראשות הממשלה. די בעובדה זו כדי להבין שחייבים להצביע מחל. חייבים שהליכוד תהיה המפלגה הגדולה ביותר כדי להבטיח שמלאכת הרכבת הממשלה תוטל עלינו, מבלי שתהיה לליברמן האפשרות להוביל אותנו לממשלת שמאל חלשה בראשות לפיד וגנץ".

לבסוף כתב:
"אסור לחזור על הטעות של הבחירות האחרונות, שבהן מצביעי הימין איבדו שבעה מנדטים למפלגות שלא עברו את אחוז החסימה. אסור להעמיד בסיכון את ממשלת הימין, לכן חייבים להצביע לליכוד. מי שלא מצביע מחל – מצביע בפועל להפלת ממשלת הימין ולהקמת ממשלת שמאל בראשות לפיד וגנץ. מי שרוצה ממשלת ימין חזקה, מי שלא רוצה ממשלת שמאל בראשות לפיד וגנץ, חייב להצביע לליכוד – רק ליכוד. רק ליכוד גדול וחזק יקים ממשלת ימין שתשמור על ארץ ישראל, תחזק את מדינת ישראל ותבטיח שנמשיך להפוך את ישראל לכוח עולמי".

השארת תגובה