ערב חיזוק לקראת בין הזמנים

ביום שני, למחרת תשעה באב, יתקיים כנס חיזוק בהשתתפות גדולי ראשי הישיבות באולם האודיטוריום במתחם אדיסון

כינוס
כינוס
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביום שני הבא, למחרת תשעה באב, יתקיים כנס חיזוק לקראת ימי בין הזמנים, על מנת לשמר את האווירה התורנית של תלמידי הישיבות שזה עתה סיימו את זמן קיץ.

המעמד יתקיים ברוב פאר והדר יום שני י"א אב בערב בשעה 7:00 בדיוק, באולם אודיטוריום מתחם אדיסון, רח' בלילוס 1 פינת ישעיהו, על יד ככר השבת.

את המשא המרכזי יישא ראש ישיבת "חברון" הגאון רבי דוד כהן חבר מועצת גדולי התורה, והגאון רבי משה צדקה ראש ישיבת "פורת יוסף". את בואם של רבותינו ראשי הישיבות יקדם בדברי פתיחה בעל ה"כרם יוסף" הרה"ג יוסף חי סימן טוב ראש ישיבת המתמידים לצעירים מצטיינים ור"מ בישיבת "אהלי תורה", שאף ישיק במעמד זה את ספרו החדש "טבעת יוסף" חופה וקידושין.

בכינוס תוקרן מצגת עוצמתית וייחודית "אביר הרועים" – הצצה למסכת חייו הקדושה של רבן של ישראל מרן הגאון רבינו עובדיה יוסף זצוקל"ה, אהבתו לתורה, שקידתו, ידידותו ושיחותיו עם גדולי ישראל בפרסום ראשון, מרן הגרי"ש אלישיב זצ"ל, מרן הגרש"ז אוערבך זצ"ל, מרן הגר"ש הלוי ואזנר זצ"ל, דבריו של ראש ישיבת "חברון" מרן הגר"ד כהן שליט"א בהספדו על מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, ועוד תיעודים נדירים בפרסום ראשון. הכניסה חופשית.

השארת תגובה