ברעמי קרמיקה תפתח חנות ב'דיזיין סיטי ירושלים'

החנות שתיפתח בבירת העיצוב החדשה של ישראל היא למעשה צעד של הבעת אמון במקום הבא בעולם עיצוב הבית * תשתרע על פני יותר מ- 2000 מטר ותמשיך להיות בית אמין לציבור הצרכנים החרדיים

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

תנופת המכירות במתחם העיצוב הגדול ביותר במזרח התיכון, מקבלת חיזוק משמעותי לאחר שמותג הקרמיקה היוקרתי, בר-עמי קרמיקה, הודיע על הצטרפותו לבירת העיצוב 'דיזיין סיטי ירושלים', עם חנות ענק שתשתרע על פני שטח של יותר מ-2000 מטר. בר-עמי קרמיקה, שמהווה את הבחירה הטבעית של אלפי אדריכלים, קבלנים, מעצבי פנים ואנשים מתחום העיצוב, שיפוץ וריהוט הבית, מצטרף אל עשרות מותגים שחתמו על הצטרפות כחלק מהמתחם היוקרתי שהולך ונבנה במטרופולין ירושלים, סמוך למעלה אדומים, על פני 90 אלף מטר מרובע, ובהשקעה של יותר מחצי מיליארד שקלים.

בין המותגים שחתמו תוך חודש וחצי מיום היוודע הבשורה: ד"ר גב, מודי, קמחי תאורה, NICOLLETI, NATUZZI, Hollandia ועוד. כולם מבינים את הפוטנציאל ורוצים להיות חלק מההצלחה האדירה שכבר עומדת לנגד עיניהם, עוד בטרם קם המקום פיזית על רגליו.

לאחרונה החל משרד התחבורה בבניית תשתיות מתאימות של מערכת כבישים ומנהרות, לעבר מה שכבר מוגדר בפני רבים, בירת העיצוב של ישראל, בהשקעה של מעל מליארד שקלים. עם סיום בניית מערכת הכבישים, יקוצר זמן הנסיעה באופן משמעותי וינגיש את אזור המרכז, ויהפוך אותו לפחות משעת נסיעה עד 'דיזיין סיטי ירושלים'.

המעבר של מותג הקרמיקה, ברעמי, מתלפיות ל'דיזיין סיטי ירושלים', מהווה הבעת אמון עצומה במתחם, שעתיד לשרת מעל שני מליון איש ולמשוך את הציבור הכללי גם מאזור המרכז ואף מאזורים מרוחקים יותר.

חוויית הקניה במתחם העיצוב היוקרתי והחדשני, תביא לקהל הישראלי איכות שטרם הכיר, ותמשוך גם אלפי תיירים מחו"ל. הרעיון מאחורי המתחם הוא חיסכון של זמן ועלויות, והפיכת נושא שיפוץ וריהוט הבית, לחוויה טובה ומרגשת, ולא לחוויה מעיקה כפי שמצטיירת כיום בעיני אנשים רבים, בשל הסבל שכרוך בכל נושא מסע הרכישה. "אנחנו רוצים להגיד לאנשים, בואו תשפצו את הבית בצורה המושלמת", אומרת פנינה רווח, מנכ"לית 'קס גרופ' – החברה היזמית שעומדת מאחורי המתחם. "תיהנו מיום של חוויה, תצאו, תתרשמו, תיהנו, תשוו מחירים, תשבו לאכול, ואפילו תפגשו שם את האדריכלים שלכם". וזהו אחד המיזמים החשובים בפרויקט, שיהווה כר נוח לבעלי עסקים וללקוחות, שכן במקום יהיה מתחם בו ישבו עשרות אדריכלים מהמובילים בישראל, אשר יעתיקו את משרדיהם למתחם החדש ויסייעו בכך לאלפי לקוחות לחסוך זמן יקר וכאבי ראש. באים באותו יום, פוגשים את האדריכל במשרדו, יוצאים לסיבוב נרחב במתחם ויכולים לחזור חזרה במידית למשרד להמשך התוכניות.

בתוך מתחם העיצוב, בו יהיו 250 חנויות בתחום העיצוב, יהיה גם שטח הסעדה שישתרע על פני 5000 מ"ר ויהווה חוויה קולינרית בפני עצמה, עם מסעדות ומסעדות שף שיגישו תפריטים מגוונים, כל זאת תחת שמים מדומים ותחושה של ישיבה באווירה של גן אירועים. לטובת הציבור, יהיו במקום יותר מ-1400 מקומות חניה.

השארת תגובה