עשרות זכו בפרסים יקרי ערך בהגרלת הענק של 'עזר לחיים'

ההגרלה שנערכה בפיקוח רבני עזר לחיים התקיימה במשרד עו"ד הרב שלמה אלבוים • 10 הזוכים הראשונים בחרו לבד את הפרס שרצו מתוך הקטלוג

עו''ד אלבוים מציג את שם הזוכה בהגרלת VIP המזומן
עו''ד אלבוים מציג את שם הזוכה בהגרלת VIP המזומן
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בתום קמפיין ההגרלה הממושך ולאחר היערכות מיוחדת במרכז 'עזר לחיים' נערכה השבוע הגרלת הענק שבמסגרתו זכו עשרות מצטרפים בפרסים יקרי ערך, ההגרלה שנערכה בפיקוח רבני 'עזר לחיים' המלווים את הפעילות במהלך כל השנה התקיימה במשרדו של עו"ד הרב שלמה אלבוים במגדלי בסר בבני ברק.

עשר הזוכים הראשונים בחרו לבד את הפרס שרצו מתוך כל הפרסים שבקטלוג, הזוכים הופתעו לקבל את בשורת הזכייה וביקשו את הפרס אותם בחרו, שאר הפרסים הוגרלו בין כל שאר המצטרפים להגרלה שזכו גם הם בפרסים משתלמים ויקרי ערך.

בעזר לחיים ביקשו להודות לאלפי המצטרפים להגרלת הענק שזכו להציל חיים וגם לברכתם של גדולי הדור שליט"א שבירכו את התורמים בבריאות שלימה להם ולכל בני המשפחה.

כידוע, 'עזר לחיים' פועלת מידי יום בכדי לעזור ולסייע לחולים השוהים בבתי החולים על ידי מאות מתנדבים ופעילים הנמצאים לצידם של החולים מהרגע הראשון שבו החולה מקבל את הבשורה הקשה עד השלבים בו החולה ברוך השם כבר משתחרר בריא ושלם אל לחיק משפחתו.

בעזר לחיים עוזרים לחולים עם אגף הסעות מסיע מידי יום עשרות חולים באמבולנסים ורכבים לבתי חולים ולטיפולים דחופים, אגף ייעוץ רפואי והכוונה שמלווה את החולים בכל זמן שהותם בבית החולים ובכל התהליכים הרפואיים.

אגף תמיכה שמסייע במנות חמות ומזינות לחולים שלא מסוגלים לאכול את האוכל המוצע בבית החולים וכן למשפחות שאחד הוריהם בבית החולים ואין מי שידאג להם, כמו"כ מסייע האגף בארגון משמרות ליד מיטות החולה ועוד מגוון רחב של פעולות תמיכה, אגף השמחה שמקיים כל שבוע סבב של אירועים בבתי החולים על מנת לשמח את החולים.

כמו כן מבקשים בעזר לחיים להודות לעשרות הפעילים שפעלו במרץ רב להצלחת ההגרלה וכן לר' אהרן דירנפלד ולכל צוות משרד 'קדימה' שבראשותו שניהלו והפיקו את ההגרלה בצורה מושלמת ומוצלחת.

השארת תגובה