תיעוד: הפצצה שתוכננה לפיגוע בירושלים

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הותר לפרסום כי שירות הביטחון הכללי בשיתוף צה"ל ומשטרת ישראל סיכלו לאחרונה פיגוע תופת שיועד להתבצע בירושלים, לאחר שחשפו בחברון מטען חבלה מוכן להפעלה, וכן מעבדת חבלה בה יוצר.

בשבועות האחרונים נחשפו באיזור יהודה ושומרון מספר חוליות צבאיות של חמאס אשר פעלו באכוונת הזרוע הצבאית של חמאס ברצועת עזה ותכננו להוציא לפועל פיגועים נגד מטרות ישראליות ומטרות של הרשות הפלסטינית. הפעילים באיו״ש הונחו להקים חוליות לטובת מימוש פיגועי חטיפה, ירי ודקירה, לרכוש אמל"ח ולאתר ולגייס פעילים נוספים לביצוע פעולות טרור.

במהלך חקירה מאומצת של שב״כ נחשפה חוליית חמאס שפעלה באיזור חברון באכוונה והנחייה ישירה של הזרוע הצבאית של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה. במהלך יוני 2019 נעצר בביתו שבחברון תאמר ראג'ח רג'בי, בן 22. תאמר הינו סטודנט במכללת הפוליטכניק בחברון, מוכר כפעיל בארגון "אל כותלה אלאסלאמיה", הפועל מטעם החמאס.

רב סרן ג', מפקד פלוגה ביחידת דובדבן, מספר על מעצר החוליה: "בשיתוף עם השב"כ, משטרת ישראל ולוחמי חטיבת גבעתי, איתרנו וביצענו מעצרים בחטיבה המרחבית יהודה.

קיבלנו מידע על מחבל שרוצה לבצע לבצע פיגוע מיידי באמצעות מטען חבלה. הכוח הוקפץ ובזמנים קצרים מאוד עצר את המחבל בביתו בצורה מדוייקת לאחר מכן איתרנו את המטען והוא נוטרל.

לוחמי דובדבן מוכנים 24 שעות שבעה ימים בשבוע לפעילות מבצעית מיידית ומתפרצת להמשיך ולפעול לילה לסיכול הטרור ולהגן על אזרחי ישראל".

השארת תגובה