חב"ד חגגה את סיום הרמב"ם בטבריה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אלפי חסידי חב"ד מכל רחבי הארץ, השתתפו אמש (שני) בחגיגת סיום הרמב"ם העולמי שצעירי אגודת חב"ד בארץ הקודש ובית חב"ד בטבריה קיימו בציון הרמב"ם בטבריה ובאולם הסמוך לציון.

כפי הוראת הרבי מליובאוויטש, מחולל תקנת לימוד הרמב"ם היומי, זו השנה השלושים ושמונה ברציפות שנערכות חגיגות סיומי הרמב"ם על ציון הרמב"ם בטבריה.

חגיגית סיום המחזור הל"ח בלימוד היומי של הרמב"ם 'יד החזקה' במסלול לימוד של ג' פרקים וספר המצוות, התקיימה בציון הרמב"ם בהשתתפות קהל החסידים, ובראש רבני קהילות אנ"ש, משפיעים, ראשי ישיבות ושלוחי חב"ד.

את המעמד פתח שליח חב"ד בעיר המארחת טבריה, הרב יוסף קרמר. הרבנים הנכבדים הוזמנו לקרוא את ההלכות האחרונות בספר מלכים. ולסיום המחזור הל"ח התכבד כמסורת השנים, הגאון הרב מרדכי ביסטרצקי שליט"א רבה של קהילת חב"ד בצפת וראש מחלקת הכשרות בעיר. את מחזור הל"ט התכבד לפתוח הגאון הרב מאיר אשכנזי שליט"א רב ואב"ד כפר חב"ד.

חגיגת הסיום התקיימה באולם מופת הסמוך לציון הרמב"ם, בהשתתפות קהל רב של אנ"ש והתמימים.

את החגיגה פתח בטוב טעם השליח הרב נחום גולדשמיד שהנחה את המעמד והזמין לפתוח ב"דבר מלכות" של הרבי, את יו"ר צעירי אגודת חב"ד הרב יוסף יצחק הכהן אהרונוב.

את ההדרן המרכזי נשא הגאון הרב יצחק אייזיק לנדא רב ואב"ד העיר בני ברק שכמסורת אבותיו ערך את ההדרן על סיום ספר יד החזקה והלכות מלכים.

את ההדרן לתחילת מחזור הל"ט בלימוד הרמב"ם, ערך הגאון הרב מאיר אשכנזי שליט"א ששילב בהדרן מהלכות בית הבחירה הנלמדים בימים אלו כהוראותו של הרבי

במעמד הוקרנו קטעי וידיאו שהופקו במיוחד לאירועי סיומי הרמב"ם שיתקיימו גם בבתי חב"ד ובקהילות וריכוזי אנ"ש באה"ק.

דברי התעוררות וסיום החגיגה, נשא השליח ויו"ר מוסדות חב"ד בטבריה הרב יוסף קרמר.

השארת תגובה