מה זה משנה על כמה תעמוד המשכורת שלך, נו ב'מת?

במכללת 'מבחר' החרדית סללו את הדרך בפני אלו ששואפים ליותר, שרוצים להגיע למשרות מעולות, למשכורות מצוינות ולביטחון כלכלי עבור המשפחה שלהם

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

המכינות האקדמיות של מכללת מבחר, מאפשרות לכל תלמיד ותלמידה להגיע לנקודה הגבוהה ביותר, עם הכלים הטובים ביותר, מה שמוכיח כי כן, זה בהחלט משנה באיזו מכינה תלמדו!

שלב מקדים למכינה הקדם אקדמית הוא שלב הייעוץ. במהלך שלב הייעוץ תוכלו לקבל עזרה מנציגי ונציגות מכללת מבחר בנוגע לתואר אותו תרצו ללמוד. בחירה מושכלת של התואר אותו תרצו ללמוד תוביל אתכם למכינה הקדם אקדמית המתאימה. מומלץ בחום להשקיע זמן ואנרגיה בתהליך קבלת ההחלטה, זכרו שזו החלטה בעלת משמעות עבורכם.

המכינות הקדם אקדמיות מוכוונות מטרה. מטרת העל של התלמידים והתלמידות במכינות הקדם אקדמיות היא קבלה ללימודי התואר והצלחה בהם. לכן שקדה הנהלת מכללת מבחר ובנתה מסלולי מכינה שונים המותאמים למסלולים השונים כשלכל מכינה הדרישות הספציפיות שלה. פרמטר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא פרמטר הגיל. מועמדים ומועמדות ללימודי תואר אקדמי שעברו את גיל 30 זכאים/יות למכינה מקוצרת, עם תנאי קבלה קלים יותר ולכן המכינה הקדם אקדמית מותאמת לדרישות המופחתות של המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג).

היחס האישי לתלמידים והתלמידות בשלב המכינה הקדם אקדמית הוא קריטי. מדובר בפגישה ראשונה עם דרישות לימודים גבוהות, מבחנים ושיעורי בית. היחס האישי הוא זה שמאפשר את הצלחת התלמידים והתלמידות במכללת מבחר. הנהלת מבחר מפעילה מערך שיעורי עזר, מרתונים של הכנה למבחנים, מלגות קיום ומלגות שכר לימוד – כל זאת כדי לוודא שהפגישה הראשונה של התלמיד/תלמידה שלעיתים קרובות מתמודדים עם עול פרנסה וגידול ילדים אכן תצליח והם יוכלו לעבור לשלב הבא, שלב הלימודים האקדמיים.

מכללת מבחר מציגה מגוון מסלולי מכינות לגברים ונשים. קמפוס חרדי, מלגות קיום ושכר לימוד למתאימים, שיעורי עזר ומרתונים לקראת מבחנים… הכל כדי שתצליחו!

המכינות לגברים נפתחות אי"ה כבר בחודש אלול! מכינות הנשים תפתחנה אי"ה מיד לאחר החגים אך מבחני הקבלה ייערכו כבר במהלך החודש הקרוב.

  • לפרטים והרשמה: 03-5785030
השארת תגובה