בן גביר במכתב התראה לפילבר: "הטיית סקרים בניגוד לחוק"

יו"ר 'עצמה יהודית' עו"ד איתמר בן גביר שלח הבוקר מכתב התראה לפני תביעה למומו פילבר העומד בראש חברת הסקרים "דיירקט פלוס", המייעצת לנפתלי בנט

בן גביר בכנסת
בן גביר בכנסת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עו"ד איתמר בן גביר, מראשי עוצמה יהודית, פנה היום במכתב התראה לפני תביעה לשלמה פילבר, בעלי מכון הסקרים דיירקט פולס. זאת בעקבות סקרים אותם מפיץ מכון הסקרים של פילבר, בהם לא נסקרת מפלגת עוצמה יהודית, בניגוד לחוק.

בן גביר פותח את מכתבו: "להווי ידוע לך, כי הסקרים אותם אתה עורך באמצעות משלוח הודעת SMS אינם חוקיים, באשר הם לא מכילים את מפלגת עוצמה יהודית".

"ביצוע סקרים אלו ללא מפלגת עוצמה יהודית מנוגד בין היתר להוראות חוק הבחירות (דרכי תעמולה), תשי"ט-1959, להחלטת כבוד השופט מלצר בתב"כ 21/12, וכן מהווה אפליה אסורה בהתאם לחוק חוק איסור הפליה במוצרים, בשירותים ובכניסה למקומות בידור ולמקומות ציבוריים, תשס"א-2000".

בן גביר ממשיך, "נוכח האמור, ובהתאם להוראות החוק, הנך נדרש לסקור גם את מפלגת עוצמה יהודית בסקרים שאתה וחברת דיירקט פולס בע"מ מבצעים".

בן גביר מבקש להוסיף, כי "ידע כל מכון סקרים וכל מי שמבקש להפלות את עוצמה יהודית ולהעלים מפלגות המתמודדות בבחירות כי ישלם את המחיר על כך. קיים חשש אמיתי כי סקריו של פילבר, שקשריו לנפתלי בנט ידועים, מוטים כאשר אינו מזכיר בכוונה את עוצמה יהודית, ובשל כך נשלח המכתב".

השארת תגובה