בליכוד מגיבים ל'כחול לבן': "ספין זול של מערכת בחירות"

בליכוד מגיבים להודעת מפלגת 'כחול לבן' כי חברי כנסת ממשיכים לדון איתם ללא הפסקה על היום שאחרי נתניהו ואומרים כי מדובר בספין עלוב

דוד ביטן
דוד ביטן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ח"כ דוד ביטן תקף היום בחריפות את מפלגת כחול לבן, לאחר ששם טענו כי מתקיימות שיחות ביניהם לבין גורמים בליכוד. על רקע מ'כתב הנאמנות' לנתניהו, עליו חתמו אתמול חברי הכנסת של המפלגה.

בריאיון ל"פרלמנט צהריים" בערוץ כנסת אמר ביטן, כי "כחול לבן שקרנים. אם יש להם מישהו שהם מדברים איתו מהליכוד – שיציגו אותו ואנחנו נדע להתמודד עם זה. אין להם אף אחד. זה פשוט ספין אסטרטגי של מערכת הבחירות. אף אחד בליכוד לא יישב איתם לשיחות. זה שקר מוחלט והגיע הזמן שיפסיקו לשקר ויתמודדו עם האמת".

שר התקשורת דודי אמסלם הגיב אף הוא להודעת 'כחול לבן והסביר כי הסיבה ל'חתימות הנאמנות' נובעת מהעובדה כי ליברמן וכחול לבן מנסים לייצר בקרב מצביעי הליכוד תומכי נתניהו את התחושה, כי אל להם להעניק את הקול שלהם עבורו שכן בליכוד יש מי שחושבים להדיחו מראשות המפלגה. "יהיו מי שיאמרו לעצמם, אני מעוניין בנתניהו כראש ממשלה, אך לא באף חבר כנסת אחר מהליכוד", אמר אמסלם, שהסביר, "חשוב לנו להזים את הספין ולהסביר למי שמעוניינים לראות את נתניהו בראשות הממשלה כי אף אחד לא חושב להדיחו או להחליף אותו".

השארת תגובה