זנזורי סגנית, דיעי ויתר, גינת שודרג

סבב מינויים חדש בעירייה: ענת זנזורי נבחרה לסגנית ראש העיר (בשכר); יו"ר 'הבית היהודי' החליט לוותר על המינוי, ובכיר ש"ס זכה בתואר כבוד: 'המשנה לראש העיר'

אליהו גינת. המשנה לראש העיר
אליהו גינת. המשנה לראש העיר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מליאת מועצת העיר אישרה בישיבתה השבוע את מינויה של חברת המועצה ענת זנזורי לתפקיד סגנית ראש העיר (בשכר). במקור, סגן ראש העיר איציק דיעי אמור היה לשדרג את מעמדו ולהפוך מסגן בתואר לסגן בשכר, אך לבקשתו, המהלך נדחה. בנוסף, חבר המועצה אליהו גינת (ש"ס) קיבל את תואר הכבוד 'משנה לראש העיר'.

מאז כינון הקואליציה העירונית, החזיקו 3 חברי מועצה בתפקידי סגן בשכר, מתוך 5 שהעיר זכאית למנות, בהתאם לגודלה ולמניין תושביה. ראש העיר גרינברג הסביר אז כי הוא מעדיף לחסוך את הכסף לטובת התושבים. כעת, פחות משנה לסבב המינויים הראשון, הוחלט לאייש את מלוא התקנים.

עלות העסקת סגן ראש עיר – על פי גזברית העירייה – היא 54,000 ₪ (עלות מעביד). בנוסף, התפקיד כולל הטבות כמו לשכה ומזכירות. בחוות דעת שהוציאה, הסבירה הגזברית כי תקציב העירייה הנוכחי מאפשר להעסיק סגנים נוספים.

ההצבעה על מינויה של ענת זנזורי התקבלה פה אחד, ומשקפת את הערכה שקיימת כלפיה מכל קצוות הקשת העירונית. זנזורי, מספר 2 ברשימת 'התחדשות' של גרינברג, קיבלה את המינוי לאחר תקופת מתיחות בינה לבין ראש העיר, בין היתר לאור טענות על סחבת במינוי.

איציק דיעי, יו"ר 'הבית היהודי' – שכזכור נכנסה לקואליציה העירונית ברגע האחרון – העדיף לוותר מיוזמתו על המינוי, לדבריו בשל עיסוקיו בפרויקטים אחרים ובמטרה להימנע מניגוד עניינים.

מינויו של אליהו גינת לתפקיד המשנה לראש העיר התקבל גם הוא פה אחד.

השארת תגובה