הנהלת 'מכבי' בבני ברק התברכה במעונו של הגר"י זילברשטיין

חבר המועצת שיבח את 'מכבי' הממנה מנהלים מתוך הציבור החרדי • בביקור השתתפו מנהל מרחב בני ברק, סגניו ומנהל השיווק למגזר החרדי

מכבי
מכבי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הנהלת מרחב 'מכבי' בבני ברק הגיעה למעונו של הגאון הגדול רבי יצחק זילברשטיין שליט"א, חבר מועצת גדולי התורה ורבה של רמת אלחנן. בביקור השתתפו מנהל מרחב בני ברק, ר' ברוך שטרן;  סגני מנהל מרחב בני ברק: ר' יוסף ליפשיץ ור' יוסף בינדר; ומנהל השיווק למגזר החרדי ב'מכבי', ר' משה שלזינגר.

המשלחת התקבלה במאור פנים ע"י הגר"י זילברשטיין שליט"א, ששיבח את 'מכבי', הממנה מנהלים מתוך המגזר. ר' ברוך שטרן, הרחיב בנושא: "מחוז המרכז שם דגש משמעותי על התאמה תרבותית לקהילה, הבאה לידי ביטוי בצוות הנהלת המרחב, המשתייך כולו למגזר החרדי. באופן כזה, אנו עומדים מקרוב על צרכי הקהילה ופועלים בהתאם: מרחיבים את שעות הפעילות, כך שיתאימו לסדר היום המאפיין את המגזר; ויוזמים פעילויות ייחודיות לקידום הבריאות, בסביבה רגישה ובהלימה לאורח החיים. אציין כדוגמא את תכנית 'מכבי אקטיבי', שמשיקה בימים אלה את מחזור החורף. התכנית מיועדת למשפחות המתמודדות עם עודף בקרב הילדים, והיא מעניקה להן מסגרת מקיפה של הדרכות מקצועיות לילדים ולהורים, המביאות לתוצאות מרשימות ולשיפור ניכר באיכות חייהם של בני המשפחה. בבני ברק, מקפיד המרחב על התאמה תרבותית לתכנים ולמבנה הקבוצות, כך שיהלום את ארחות חייהם של המשתתפים ויעניק להם את הסביבה המתאימה לצרכיהם. מדי שנה, זוכה התכנית לעשרות תגובות ותודות נרגשות, המעידות על יעילותה של התכנית וחשיבותה של ההתאמה התרבותית".

מנהל המרחב הוסיף ופירט אודות השירותים הייחודים ל'מכבי' בבני ברק: "מכבי היא היחידה בעיר שמפעילה מוקד רפואה דחופה, הפועל בשעות הלילה ומהווה יתרון רפואי עצום לחברים. בנוסף, 'מכבי' הינה הקופה היחידה בבני ברק  שמפעילה מכון לב ומכון שמיעה, הממוקמים במרכז הרפואי בר' עקיבא. במרכז ניתנים גם שירותי מוקד יום ורפואה דחופה, מכון פיזיותרפיה, מכון להתפתחות הילד, שירותי ריפוי בעיסוק, עבודה סוציאלית, בריאטריה, רטנגן, אולטרה-סאונד ומרפאת שיניים של 'מכבידנט'. כל אלה מעניקים למבוטחים מעטפת מושלמת של שירותי בריאות מתקדמים, מומחים, ומתאימים לצרכי הקהילה".

הגאון הגדול שליט"א התרשם עמוקות, וציין לשבח את פעילותה הענפה של 'מכבי' לרווחת מבוטחיה. "מובא בחז"ל כי קורת הרוח של החולה מהרופא, והארת הפנים מוסיפה לבריאות המטופל. אין ספק כי השקעתה הרבה של 'מכבי' בהתאמת השירותים למגזר, תוך שילוב מומחה בין הלכה לרפואה מתקדמת, תורמת רבות לקידום בריאותם של תושבי העיר", עוד הוסיף ובירך באופן אישי כל אחד מחברי המשלחת, שימשיכו לקדש שם שמיים בעשייתם החשובה ולהביא מזור בעז"ה לכלל עמ"י.

השארת תגובה