תכשיטי יהלומים: פתיחה חגיגית של בוטיק הדגל הראשון בארץ

לאחר עשור מוצלח בהונג קונג: Roni N. Jewellery מותג תכשיטי היוקרה משיק חנות בוטיק חדשה גם בישראל ומציג את קולקציית RAINBOW RINGS ♦ רוני נמדר: ״לאחר שנים ארוכות של פעילות עסקית מחוץ לארץ, מרגש אותי לפתוח את בוטיק הדגל הראשון כאן בבית בישראל. אני שמחה להביא את תפיסת עולמי העיצובית גם לתל אביב, אני מודה על החיבוק החם אותו אני מקבלת מלקוחות בישראל ומבטיחה להמשיך ליצור תכשיטים ייחודיים איכותיים מרגשים ומשמעותיים עבור לקוחותיי"

רוני נמדר | צילום: רז רוגובסקי
רוני נמדר | צילום: רז רוגובסקי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כבר מעל לעשור מנהלת המעצבת והיזמית רוני נמדר את מותג תכשיטי היהלומים הקרוי על שמה- Roni N Jewellery. עם רשת חנויות, show rooms ולקוחות נאמנות מחוגי המעמדות הגבוהים בעולם, המותג מתרחב ומציג חנות בוטיק לראשונה גם בישראל.

הצגת חזון קולקציית חנויות המותג בארץ, הוצג בפתיחה חגיגית של בוטיק הדגל הראשון בנווה צדק, תל אביב. רוני חגגה את פתיחת הבוטיק באירוע אקסלוסיבי ויוקרתי בו הוצגו לראשונה בישראל קולקציות בין לאומיות של המותג וקולקציות דגל ייחודיות שעוצבו באופן ייחודי המותאם ללקוחות הישראליות אותן מגדירה רוני כנשים חזקות, ורסטיליות ומודרניות. בנוסף, באירוע המותג קאדילק ישראל רכבי יוקרה, שיתף פעולה וליווה את האורחים בשירות VIP עם רכבי המותג.

rainbow קולקצייה חדשה

 

תכשיטי המותג משובצים יהלומים טבעיים בלבד ואבני חן, ומיוצרים בזהב K18. הקולקציות מכילות עגילים, צמידים, שרשראות, טבעות ועוד פריטים בלעדיים.

 

תכשיטי היהלומים מובחרים וייחודיים, תחת בקרת איכות קפדנית ובעיצובים זוהרים הנמכרים בעולם במהדורות מוגבלות או כמאסטר פיס – תכשיט שעוצב פעם אחת בלבד ונמכר כ- One of a kind.

בין אנשי החברה שהשתתפו באירוע:
רונית יודקביץ ואלי ברק, המעצב ירון טל, ע"ד תמיר גילת ויו"ר הקרן "הקרן של קרן" ע"ש קרן נהרי ז"ל, המעצב גילי אונגר, מוטי קאשי בעלי יהלומי קאשי, דוד נמרודי בעלי החברה שיתופית חברה לבניה בע"מ, רונה ורועי עמיצור COO קומברס אירופה

על פי רוני נמדר, מעצבת המותג: ״לאחר שנים ארוכות של פעילות עסקית מחוץ לארץ, מרגש אותי לפתוח את בוטיק הדגל הראשון כאן בבית בישראל. אני שמחה להביא את תפיסת עולמי העיצובית גם לתל אביב וגאה שההשראה שלי לעיצוב היא האישה

המודרנית אליה נחשפתי עם השנים במישורים רבים כל כך בעולם בכלל ובארץ בפרט. אני מודה על החיבוק החם אותו אני מקבלת מלקוחות בישראל ומבטיחה להמשיך ליצור תכשיטים ייחודיים איכותיים מרגשים ומשמעותיים עבור לקוחותיי".

השארת תגובה