גל הירש נפגש עם נתניהו והתפקד לליכוד

הירש שמועמדותו למכ"לות טורפדה ובבחירות האחרונות הקים את מפלגת 'מגן' מצטרף למפלגת השלטון

גל הירש. צילום: פייסבוק
גל הירש. צילום: פייסבוק
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

תא"ל במיל. גל הירש שהתמודד בבחירות לפני כשלושה חודשים במסגרת מפלגת 'מגן' אותה ייסד, נפגש אתמול עם ראש הממשלה וחתם על טופס הצטרפות לליכוד.

בפוסט שפרסם נימק הירש את מהלכיו, "הוזמנתי היום אל ראש הממשלה להצטרף לתנועת הליכוד כחבר מן המניין. אני משרת את עם ישראל מנעורי כלוחם ומפקד, כיזם ומפתח, כמחנך וכפעיל חברתי. לאורך שנים לחמתי ופיקדתי בכל הגזרות, הובלתי לוחמים אל הקרב ולמבצעים עלומים, נפצעתי קשה מאוד ושבתי לשרת בצה"ל על אף הנכות – ההשתתפות בהגנתה ובנייתה של מדינת ישראל היא תמצית חיי. אני מאמין בימין ביטחוני, חברתי וליברלי- תנועת הליכוד היא כזו והערכים האלה הובילו ויובילו אותי תמיד, למען עם ישראל", הוסיף הירש.

הירש כתב עוד, "כאיש צבא וכאזרח אני עוקב אחר מנהיגותו והובלתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בימים סוערים, עם התמודדויות מבית ומחוץ ואני מלא הערכה על האיתנות, על כושר העמידה ועל הנחישות. בעיקר אני מלא הערכה על הניווט, על התוויית הדרך האסטרטגית, על ביצורה של מדינת ישראל בזירה הבין לאומית ועל בניית עוצמתה הכלכלית והביטחונית לדורות הבאים".

"אני מודה לכם על קבלת הפנים החמה, זו זכות גדולה להצטרף למסע ולסייע לראש הממשלה ולמפלגת הליכוד להצליח ולנצח בבחירות הקרובות לכנסת".

בבחירות הקודמות כזכור, הקים הירש, את מפלגת "מגן" כשהיעד אותו סימן הוא להתמנות כשר לביטחון פנים. הירש מונה כזכור על ידי השר ארדן לכהן מתפקיד המפכ"ל, מהלך שטורפד עם פרוץ חקירה בעניינו בחשד לשחיתות. חקירה שנסגרה רק בשנה האחרונה.

השר גלעד ארדן בירך על הצטרפותו של הירש לשורות הליכוד, "אני ‏מברך את חברי גל הירש על הצטרפותו לליכוד . זה הצעד הנכון למדינת ישראל ולמחנה הלאומי – שכל הכוחות הטובים והאיכותיים יחזקו את הליכוד כתנועת שלטון חזקה ויציבה . אני בטוח שגל עוד יתרום רבות למדינה בתפקידים בכירים וחשובים".

השארת תגובה