"לכלכתם" • התגלה בג"צ בעירומו

איש התקשורת חיים הכט, מלווה את טבריה 41 שנים כעיתונאי וכתושב, תוקף את בג"ץ: "מעולם לא היתה בעיה בין חרדים לחילונים בטבריה – עד שהגיע רון קובי. אין לכם מושג כיצד מתנהלת דמוקרטיה מוניציפלית"

חיים הכט, האיש שחשף את כנופיית המגנטים בתוכניתו 'יצאת צדיק'
חיים הכט, האיש שחשף את כנופיית המגנטים בתוכניתו 'יצאת צדיק'
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

איש התקשורת חיים הכט פרסם היום (שלישי) באתר ‘מאקו’ מאמר, בעקבות החלטת בית המשפט העליון לדחות את השימוע של רון קובי במשרד הפנים – עד לחודש אוקטובר.

הכט פותח בפניה “לכבוד נשיאת בית המשפט העליון השופטת חיות, כבוד השופטים מזוז ומלצר” – וכותב: “מכיוון שאני מחויב בכבודכם, אומר במילים מכובסות: לכלכתם. הדברים שאמרתם בדיון בעניינו של ראש עיריית טבריה רון קובי הם הזויים. המסר שיצא מהדיון הוא שערורייתי ומסוכן מאין כמותו. אבל אני רוצה להוציא אתכם איכשהו בסדר – לכן נאמר שבאתם לדיון לא מוכנים”.

הכט, שנון כתמיד, מסביר לשופטים: “זה בדיוק כמו שיבוא אדם להישפט בפניכם, ישליך עליכם את נעליו, ואז יטען: אתם לא יכולים לשפוט אותי כי יש בינינו עניין אישי. אז מי ידון בעניינו? הרמטכ”ל? מנכ”ל עמידר? מי? מדובר, כבודכם, בטיעון ילדותי ומעושה שקשה להבין הכיצד שופטים בישראל נותנים לו גיבוי”.

הכט המשיך והטיח בשופטים: “כבודכם, הדברים שאמרתם בדיון בעניין חברי מועצת העיר מלמדים, במחילה, שאין לכם מושג כיצד מתנהלת דמוקרטיה מוניציפלית…

“קובי התייצב בפניכם וכדרכו שיקר בלי למצמץ. כוחות האופל, טען, קמו כנגדו בטבריה. אבל מה שקם כנגדו זו התנהלותו הבריונית והפוחזת”.

הכט, המתגורר בצפון, מעיד: “אני מלווה את העיר טבריה 41 שנים כעיתונאי וכתושב. מעולם לא הייתה בעיר בעיה של חילונים מול דתיים עד שבא רון קובי ומטעמים של פוליטיקה נמוכה ומסוכנת הצית אש זרה. הוא מלבה שנאה ומסית איש באחיו – לא כדי לנהל את העיר אלא כדי לקדם פולחן אישיות מביך.

“העיתונות התמסרה לחלוטין לקרקס של קובי בטבריה ובראה מפלצת. למרבה המבוכה, גם בית המשפט העליון נתן לכך גושפנקא.

“כבודכם, זה עדיין לא מאוחר. לדיון הראשון הגעתם לא מוכנים. עכשיו ראוי שתבדקו היטב מיהו רון קובי ומה באמת קורה בטבריה”.

17 תגובות
 1. לא היתה בעיה בין חרדים לחילונים כי תמיד רק הלכו לפי האיטרסים של החרדים ובגלל זה, עיר עם פוטנציאל כמו טבריה, נראית כפי שהיא נראית. בא רון קובי והפיח בעיר רוח חיים.
  את זה שופטי בית המשפט הבינו, כמו כל בר דעת אחר. הכט לט הבין ומרשה לעצמו למתוח ביקורת. הכט, שופטי בית המשפט העליון זה לא קהל הריאליטי שלך

 2. מר נכט הפעם לא יצאת צדיק כלל וכלל העיר היא אמורה להיות מרכז תיירותי עולמי ראשון במעלה ובעקבות לחץ החרדים היא נראית כמו עיר משנות הארבעים…. טול קורה מבן עיניך

 3. היה דו קיום נהדר, עד שבא המסית קובי. חבל

 4. הכט איש תקשורת שאיננו חשוד כמי שהתפקד לש"ס. הכט איש תקשורת הגון המכיר את ההתנהלות לפני ולפנים, אשר מוכיח בעדינות, יש לומר, את שופטי הבגץ שצדדו בעמדתו של הבריון.
  בקיצור, הכט חשף לעיני הציבור הרחב את ערוותם של שופטי הבגץ בשבתם לדון בתיק, מבלי שעשו שיעורי בית כאחרון תלמידי כיתה ד'.

 5. טבריה לפני 30 שנה היתה נהדרת .
  מאז ועד רון קובי , כל טיול לצפון היה ללא טבריה , כי היא הייתה מתה .
  לאחרונה חזרנו לבקר בעיר שוב ולהנות מפריחה מחודשת.
  לא צריך לספר שאין בעיות כשהעיר נראית מזעזע .
  ועכשיו כשיש שינוי במרכז המסחרי ובשטחי התיור , צריך לברך

 6. חבל ששופטי בגץ נפלו למלכודת שהכין להם הבריון קובי, אשר מזה מס' חודשים מתאמן בניבול פה מעל כל במה, בכך הפכו את עצמם שופטי בגץ שותפים למעלליו של הנבזה הלז.

 7. רון הבריון

 8. תומכת בהכט , ולכל מי שחושב שבשביל תיירות צריך לחרחר ריב , שיזכור שריב מביא לחורבן (ולא לרווחים ) , ולהזכירכם – טבריה היתה עיר דתית חרדית , גרו בה גדולי תורה ואוכלוסיה חרדית
  גם במאה שלפני קום המדינה .
  החילונים הגיעו אחר כך .
  כך שמצחיק להגיד שטבריה נכבשה בידי החרדים .

 9. אתה לא צדיק הכט וגם לא תושב העיר כל הכבוד לבגצ ולכך אין זכות מושחת לדבר בכנות קובי

 10. מה שקבע בג'ץ הוא שכעת, בהיות ממשלת מעבר ולפני בחירות, לא זה הזמן לפעולת משרד הפנים; מה עוד שכל מה שיחליט השר, או המנכ"ל, יחשד בהטיה פוליטית. זה מה שקבע, הכט: תירגע, וגם…"לכלכתם" – מתאים אולי ל'צדיקים" שלך ולך. לא לשופטים.

 11. שופטים לא אמורים להגיע "מוכנים" לדיון. אם שופט מגיע מוכן זה אומר שגיבש דעה בעזרת מידע שלא הוצג בדיון עצמו. שופט צריך לשמוע את טיעוני הצדדים בנפש חפצה וללא דעה קדומה.

 12. כל הכבוד להכט על הכנות והיושרה שלו, לא יכולה להיות תגובה הולמת יותר למעשה המכוער של בגץ , ישר כוח הכט, איש של צדק ויושרה
  שבגץ יקחו שיעור ממנו

 13. מר הכט התיחס בחכמה וברגישות ותיאר את מה שמתנהל בעיר שבה הוא מתגורר והחא חשובה.תתיחסו לדבריו הכנים.והנכונים!!!

 14. חיים הכט, אתה גדול, אתה ממש צודק, כל מילה בכתבה אמת, כל משפט אוצר !!!! לצערנו גם מהסיבות הללו הציבור שוב ושוב מאבד את אמונו במערכת המשפט הזו.

 15. מי שמך להשתלח באיפוק בשופטי בית המשפט העליון ולתת להם ציונים, כאילו כאן לא מוכנים לשיעור. טוב שלא העמדת אותם בפינה וביקשת שיביאו פתק מההורים. חזור לריאליטי שלך ואל תנסה לשלוט במקומות בהם הידע שלך רעוע..
  לא היה מזיק לנהוג בכבוד כלפי בג"צ ולא להשתלח בהם ברמיזה, כאילו אתה חוסך מהם את המילים הבוטות שהתכוונת לומר..

 16. קשיש יקר,תמשיך למכור חארטות על שרברבים, ותחסוך מאיתנו את דעתך המעוותת על בית משפט עליון,ימני עלוב נפש,
  תתפקד לליכוד,,,,,,יאללה, הביתה

 17. כל מילה בסלע כמה שאתה צודק

השארת תגובה