בן גביר מאשים: "שקד מעוניינת – בנט מסרב"

עו"ד איתמר בן גביר מראשי 'עצמה יהודית' טוען הבוקר, כי "יש גורמים בבית היהודי שפשוט רוצים לתקוע לאיילת שקד מקלות בגלגלים"

בן-גביר
בן-גביר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עו"ד איתמר בן גביר, מראשי מפלגת עוצמה יהודית, התראיין הבוקר לגלי צה"ל והתייחס למאורעות הפוליטיים שעל סדר היום.

בן גביר הסביר מדוע המקום השמיני, המוצע לו כרגע על ידי 'הבית היהודי' אינו בא בחשבון מבחינת עוצמה יהודית. לדבריו, "אם הייתי מחפש משרת חבר כנסת, הייתי מקבל את זה ונכנס למקום השמיני. אבל מה שמניע אותי זה שאם אני הולך לחיבור הזה הוא צריך להיות אמיתי, חיבור מתוך שותפות בו תקבל עוצמה יהודית את הראוי לה".

לטענת בן גביר, ההתרשמות היא, כי בית היהודי אין רצון אמיתי לחבור לעוצמה יהודית, "בלילה הקודם ישבתי עם איילת שקד והיא אמרה לי: 'אין, איתמר, העשירייה הראשונה זה קודש קודשים – שאורית סטרוק תהיה ורוני ססובר תהיה'. בטח לא כל המאזינים בבית מכירים את השמות, אבל בסדר, ירדתי ל5 ו-11, אבל אפילו את זה הם לא רצו, ללמדך, שלא באמת יש רצון אמיתי לשלב אותנו שם".

בן גביר האשים, כי "איילת אמנם רוצה חיבור גדול, ומוכנה שאקבל את המקום החמישי. אבל יש גורמים בתוך הבית היהודי שפשוט רוצים לתקוע לאיילת שקד מקלות בגלגלים. הם לא רוצים בהצלחתה, יש גורם שלא רוצה שהיא תצליח, שרוצה שהיא תיכשל". לשאלת המראיין ישי שנרב מיהו אותו גורם, השיב בן גביר: "אני לא אסתיר. נפתלי בנט לא רוצה את עוצמה יהודית. אגב לא רק הוא, כי אם חברי בצלאל סמוטריץ' והרב רפי, שנהיו שרים בזכותנו היו רוצים להעביר את זה זה היה אפשרי אבל הם לא באמת רוצים".

בתוך כך, הגיעו אמש בשעות הלילה המאוחרות בעוצמה יהודית ובמפלגת נעם לניסוח טיוטת הסכם לריצה משותפת של המפלגות בבלוק טכני. ההסכם עבר לאישורם של רבני המפלגות.

השארת תגובה