גאטס: "מאבק שכול – לשלם את המחיר האישי"

ח"כ באסל גאטס שהודח מהכנסת והשתחרר לאחרונה מכלאו, הסית אמש לטרור בקוראו לקיים מאבק שכול – לשלם את המחיר האישי

ח"כ באסל גאטס. צילום: ערוץ הכנסת
ח"כ באסל גאטס. צילום: ערוץ הכנסת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

"הגיע הזמן להאבק בצורה אחרת, מאבק שכול לשלם את המחיר האישי" כך כתב ח"כ לשעבר באסל גטאס בתגובה להריסת הבתים בשכונת צור באהר.

ארגון בצלמו ממשיך במאבקו העיקש בטרור וההסתה הגורמת לטרור. בחזית המאבק בטרור, עומד המאבק בהסתה על ידי מנהיגים שונים אשר מסיתים את הנוער המחומם והמשולהב להרוג ולפגוע. באסל גטאס ממשיך בהסתו הפרועה כנגד מדינת ישראל ובאחרונה פירסם פוסט מקומם בפייסבוק לפיו הוא דורש לנקוט בהליכים חריפים יותר כנגד "הכיבוש " הישראלי.

ארגון בצלמו באמצעות עו"ד מיכאל ליטווק יועמ"ש בצלמו משגר היום מכתב ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלביט ובו דרש לפתוח בחקירה באופן מיידי ומעצרו של גטאס. "רק עיוור לא יבין את דבריו, להאבק באלימות ולשלם את המחיר ללכת לכלא. כך גם לאורך כל תקופת מאסרו הדגיש את המילים לשלם את המחיר" כתב ארגון בצלמו ליועמ״ש. עוד הוסיפו בארגון " לא ניתן להבין כל פירוש אחר לדבריו. מלבד להאבק בצורה פיזית ולא חוקית. מדובר בהסתה לטרור מצד מנהיג בכיר בציבור הערבי שיש לו קהל שומעים רחב ודבריו נאמרו לאזניהם. הפוסט זכה לעשרות לייקים תגובות ושיתופים."

מארגון בצלמו נמסר: "מדובר בהסתה ברורה לאלימות. לא ייתכן שדבר כזה יעבור בשתיקה. כבר ראינו שמילים יכולות להרוג. אין כל ספק שחייבים להשית את המאסר על תנאי מיידית ולהחזיר את המחבל באסעל גטאס לכלא בהקדם האפשרי"

תגובה אחת
  1. הבחור סובל מגעגועים קשים לכלא,האוכל חינם , חברה פלסטינית טובה, בקיצור החיים טובים.צריך מייד למלא את מבוקשו ולהחזירו לכלא, כדאי שיהיה במימון הרשות הפלסטינית.

השארת תגובה