מזוודה שהופכת למיטה ולמושב בנסיעות המשפחתיות

חדש בישראל: המזוודה שהופכת למושב ולמיטה בנסיעות המשפחתיות Stokke® JetKids ™ מזוודה חדשנית רב שימושית שהופכת למושב ילדים, למיטה ולמושב על גלגלים בטיסות ובנסיעות

JetKids GIF סטוקי מזוודה למטוס צילום יחצ סטוקי
JetKids GIF סטוקי מזוודה למטוס צילום יחצ סטוקי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חופשת הקיץ בשיאה ואיתה נסיעות, טיסות והתארגנות עם הילדים. בין אם מדובר במטוס, ברכבת או במעבורת, נסיעה עם ילדים היא חוויה מאומצת להורים ברחבי העולם. בנסיעות משפחתיות נושא הישיבה של הילדים במטוס או ברכב עולה לא פעם ומהווה משימה לא פשוטה. עכשיו כבר לא צריך להתחבט ואפשר להציג את JetKids החדש מבית המותג Stokke ® שמעניק להורים אפשרות חכמה לנסיעה עם ילדים. המטרה של סטוקי היא לאפשר למשפחות לטייל, ליצור זיכרונות ולבלות יותר זמן ביחד. המוצר הפך במהירות להצלחה עולמית עטורת פרסים.

המזוודה של סטוקי הופכת למושב נוח עבור הילדים ומספקת ביטחון בנסיעה ובטיסה. המזוודה משמשת למגוון שירותים במהלך נסיעה עם הילדים: מצב סטנדרטי הופך למושב מדרגה לילדים במטוס, מזוודה מרווחת על גלגלים לילדים על מנת למשוך אותם בנוחות או לתת להם לגלגל את עצמם עד למטוס או הרכבת, מיטה נוחה לשינה בנסיעות ארוכות ותא איחסון. למזוודה גלגלי סיבוב בחזית, לתמרון ייחודי, רצועת מתכווננת שמאפשרת להורים לשאת את המזוודה על הכתף שלהם וכל זה בעיצוב ייחודי ובצבעים רכים ויפים. מזוודת הנסיעה מתאימה לילדים בגילאי 2 -6 שנים.

להשיג בטלפון- 1-700-700-753

חברת סגל
חברת סגל מייבאת ומשווקת ריהוט לתינוקות למעלה מ-70 שנה והפכה במרוצת השנים לבית למותגי תינוקות מובילים. החזון של החברה הוא ליצור לתינוק סביבה נעימה ומגינה שתשרה עליו שלווה וביטחון. מיום היווסדה, הציבה חברת סגל את הסטנדרטים הגבוהים ביותר עבור מוצריה באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים וייצור בשיטות מתקדמות. לאחרונה קיבלה את הזיכיון הבלעדי בישראל למותג סטוקי- Stokke.

חברת סטוקי נוסדה בשנת 1932 בעיירת החוף אלסונד שבנורבגיה כיצרנית מוצרי ריהוט איכותי. המוצר הראשון שנועד לילדים, כיסא ה-Tripp Trapp שיצא בשנת 1972, עורר גלים בשוק המקומי והעולמי, נמכר בלמעלה מ-10 מיליון יחידות, ונותר עד היום מוצר הדגל. במשך שלושה דורות הייתה החברה בבעלות משפחת Stokke, בשנת 2014 נרכשה החברה על-ידי חברת ההשקעות NXMH היושבת בבלגיה ונמצאת בבעלות מלאה של תאגיד NXC הדרום קוריאני. לסטוקי מערך הפצה חובק עולם בלמעלה מ-80 מדינות, וכן חברות בנות באירופה, ארצות הברית ואסיה.

פרטים נוספים באתר סטוקי ישראל: https://stokke-distributor.co.il/

השארת תגובה