סמוטריץ': בן גביר מתמודד כדי לעשות דווקא

על משלגתו של משה פייגלין אמר סמוטריץ', כי "שטות זה לחזור על אותה פעולה שוב ושוב ולצפות לתוצאה אחרת" והביע תקווה כי מצביעיו אכן מבינים זאת

בן גביר בכנסת
בן גביר בכנסת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' התייחס היום להתקדמות במו"מ עם 'הימין החדש' ולהבנות בין מפלגת 'עצמה יהודית' עם מפלגת 'נועם' וקרא להם לחבור לאיחוד המסתמן במחנה הימין.

בראיון לתקשורת קרא סמוטריץ ל'עצמה' לחבור ל'איחוד מפלגות הימין' והתריע מפני בזבוז אפשרי של קולות. "בואו תתחברו איתנו ואם לא, אז שלא תעזו ללכת בחוסר אחריות רק כדי לעשות דווקא וכדי לבזבז קולות. אמרתי, אנחנו במערכת בחירות סופר הרת גורל, אסור בשום פנים ואופן לקחת סיכונים, מי שרוצה לבוא ולקחת חלק במחיר של וויתורים מוזמן, מי שלא רוצה, שישב בבית בלי שיסכן את עתיד מדינת ישראל בגלל גחמות אישיות ואני חושב שהציבור לא יסלח לו".

באשר למפלגת 'זהות' של משה פייגלין התריע סמוטריץ', כי "זה שפייגלין ירוץ, זה חוסר אחריות לימין. אני מקווה שמצביעיו מבינים את זה. איינשטיין אמר ששטות זה לחזור על אותה פעולה שוב ושוב ולצפות לתוצאה אחרת".

בראיון ל 1-3 FM הוסיף סמוטריץ' וביקש ממי שלא מתכוון להתאחד "שישב בבית בלי שיסכן את עתיד מדינת ישראל בגלל גחמות אישיות". לדבריו, "האיחוד יקרה. זה חייב לקרות, מכיוון שזה חוסר אחריות לא לעשות את זה. מה שמונח על כף המאזניים בבחירות האלה הוא באמת הרה גורל לכל מה שקשור לנו. בהתיישבות, בביטחון, בחינוך, בזהות היהודית של מדינת ישראל".

"אסור לנו בשום פנים ואופן לבזבז קולות בימין כדי שלא נתעורר בבוקר למחרת הבחירות עם ממשלת שמאל. ממשלת שמאל בראיה שלי זה דבר רע מאוד", אמר.

השארת תגובה