מפלגת נעם פתחה עשרות מטות פעילים

עשרות סניפים חדשים הוקמו בימים האחרונים על ידי פעילי מפלגת נעם בערים ברחבי הארץ. בסניפים פועלים על תליית שלטים בעיר, שיח עם התושבים וארגון חוגי בית של המפלגה

מפלגת נעם
מפלגת נעם
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יותר ויותר ערים מצטרפות לקמפיין מפלגת נעם ע"י הקמת מטה פעילים בעיר. בימים האחרונים הוקמו סניפים רבים בקרוב ל-30 ערים ברחבי הארץ.

נכון לעכשיו הוקמו סניפים בערים: ירושלים, אשקלון, שדרות, גדרה, אילת, חדרה, דימונה, קריית ארבע, בית שאן, ערד, גבעת שמואל, מעלה אדומים, אשדוד, בית אל, אריאל ועוד רבים, בהם מתאספים הפעילים מהמקום ויוצאים לפעילות בעיר – מתליית שלטים ועד חוגי בית ושיחות עם אנשים במקום, כשע"פ דברי פעילים מהמפלגה אף מגיעים לחוגי הבית מנעד רחב של אנשים וביניהם גם שאינם דתיים ועוד.

מפלגת 'נעם – עם נורמלי בארצנו' ממשיכה בקמפיין הענק שלה, ובמטות ניתן למצוא ראש סניף ופעילים שתולים שלטים ברחבי העיר, מקימים חוגי בית ומקיימים שיחות עם המעוניינים לשמוע. נזכיר כי המפלגה גם הצליחה לגייס מליון וחצי ש"ח בגיוס המונים אליו יצאה בשבוע שחלף, אליו תרמו כ–2000 אנשים בפחות מ36 שעות.

נוסיף כי אתמול, לאחר סדרת פגישות שנערכו בימים האחרונים, עוצמה יהודית ורשימת נעם הגיעו להבנות על בלוק טכני ולפיו ירוצו ברשימה משותפת בבחירות הקרובות. ההסכם בין הצדדים ייחתם תוך 36 שעות וכרגע המדובר בהבנות ראשוניות. בעוצמה ונעם מסרו שמדובר בחיבור שיביא את הניצחון לימין, ימנע הקמת ממשלת שמאל וייתן בית למאות אלפי אנשים הנאמנים לשלמות התורה, שלמות העם ושלמות הארץ.

עוד נזכיר כי מייסדי המפלגה הינם יגאל כנען נווט קרב במיל', אריאל שחר איש הייטק מירושלים, הרב איתי לוי רב הישוב מגרון והרב דרור אריה רב בישיבה בשדרות, כשהערכים העיקריים עליהם עומדת המפלגה הם שמירה על ערכי המשפחה, החזרת ערך הניצחון לצה"ל, הוצאת אג'נדות ליברליות קיצוניות ממשרד החינוך, שמירה על זהותה היהודית של המדינה בדגש על המרחב הציבורי כמו שמירת השבת, ומניעת חלוקת הכותל ושמירה על הגיור ממלכתי תחת הרבנות שיגן מפני התבוללות.

השארת תגובה