הפנטהאוז הגבוה ביותר בנווה שרת, מוצע למכירה

פרויקט גרין פארק בשכונת נוווה שרת קרדיט צילום אסף פינצ'וק
פרויקט גרין פארק בשכונת נוווה שרת קרדיט צילום אסף פינצ'וק
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת מטרופוליס אשר בנתה את פרויקט גרין פארק בצפון תל אביב, מציעה למכירה את הפנטהאוז הגבוה ביותר בשכונה, הממוקם בקומה 27. מדובר בפנטהאוז בן 5 חדרים עם ארבעה כיווני אוויר, בשטח בנוי של 164 מ"ר עם מרפסת ענקית בשטח של 130 מ"ר ושתי מרפסות נוספות בשטח של כ-30 מ"ר. הפנטהאוז כולל 2 חניות ומחסן. הפנטהאוז מעוצב ומרוהט בסגנון עדכני ומודרני. מחירו 6.2 מיליון שקל, ומיועד לאכלוס מיידי.

עדית פרידמן, מנהלת השיווק של חברת מטרופוליס "פרויקט גרין פארק הוא דוגמא להשפעה החיובית שיש לפרויקטים גדולים של התחדשות עירונית. פרויקט זה שינה את התפיסה והתדמית של שכונת נווה שרת, והביא אוכלוסייה חדשה לאזור ברמה סוציו אקונומית גבוהה. עד היום אכלסנו בו 446 משפחות. בפרויקט שווקו מגוון רחב של דירות עם ליין דירות פרימיום מיוחדות של מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים ".

פרויקט גרין פארק בנווה שרת, הינו פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול שנבנה עד כה בארץ במסגרת פרויקט פינוי בינוי. הפרויקט כולל 447 יחידות דיור ב-6 בניינים: 3 מגדלים בני 17-27 קומות ו-3 בניינים נמוכים בני 10 קומות. בנוסף, הוקמו חניונים תת קרקעיים לרשות הדיירים הכוללים 680 חניות. גרין פארק מהווה כיום חלק אינטגרלי משכונות היוקרה של צפון תל אביב כדוגמת צהלה, שיכון דן ותל ברוך צפון.

השכונה תוכננה על ידי משרד האדריכלים כנען שנהב כשכונה בעלת מתחם סגור לתנועת כלי רכב, הנמצאת במרחק הליכה מפארק הירקון וכוללת למעלה מ-5 דונם של שטחים ירוקים, בהם גם פארק אקטיבי לפעילות ספורטיבית.

הפרוייקט הוקם בניהולה של מטרופוליס בשותפות עם החברות אלקטרה נדל"ן ו SGS

השארת תגובה