כחול לבן: אנשים מתים ונתניהו דואג רק לנתניהו

חברי מפלגת 'כחול לבן' סיירו במפרץ חיפה באזור המפעלים המזהמים והתריעו מפני אזלת ידה של הממשלה בכל הקשור לדאגה לשלום האזרחים

נתניהו על שער מגזין טיים
נתניהו על שער מגזין טיים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברי מפלגת "כחול לבן" ביניהם שר הביטחון לשעבר ח"כ בוגי יעלון וח"כ מיקי חיימוביץ׳ סיירו הבוקר במפרץ חיפה באזור המפעלים המזהמים והביעו שאט נפש מאזלת ידה של הממשלה בכל הקשור לדאגה לביטחונם של התושבים.

ח"כ יעלון אמר במהלך הסיור, כי "לא יתכן שקרוב למיליון איש יחיו לצד מפעלים פטרו כימיים! חייבים לפנות את המפעלים המזהמים. ממשלת ישראל הייתה צריכה לקבל החלטה ממזמן בתכנית רב שנתית, אבל נתניהו דואג לנתניהו ולא לאזרח. העוול זועק לשמיים, אנשים מתים כאן במפרץ חיפה. אנחנו בסיעת כחול לבן התחייבנו במצע – נוציא את המפעלים המזהמים מהאזור".

ח"כ מיקי חיימוביץ' הביעה דאגה מהמצב ואמרה, כי "המאבק נגד זיהום האוויר כאן, הוא מאבק של קטנים מול ענקים. גורמים אינטרסנטיים ודורסניים מול האזרחים שמופקרים לחלות ולמות. אנחנו מתייצבים כאן היום בכוח גדול אל מול הנושא הזה, כמפלגת שלטון לעתיד, ומתחייבים לשים את תושבי מפרץ חיפה בראש סדר העדיפויות. ממשלת ישראל כשלה והפקירה את בריאותם של תושבי האזור. אנחנו לא ניתן לזה להימשך. יש להוציא את התעשייה המזהמת ממפרץ חיפה".

בימים האחרונים קיבל ביהמ"ש את עמדת עיריית חיפה נגד המפעלים המזהמים.

השארת תגובה