מברכים על המוגמר

קבוצת שמיר סיימה בהצלחה רבה את פרויקט – מרלו"ג תרו בחיפה

עלי עפאן, איתמר כרסנטי , משה שרשוב, רושדי ואיציק ברוך מברכים על המוגמר צ. שמיר
עלי עפאן, איתמר כרסנטי , משה שרשוב, רושדי ואיציק ברוך מברכים על המוגמר צ. שמיר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בטקס מכובד ורב משתתפים חנכה חברת התרופות "תרו"TARO חיפה את המרלו"ג (מרכז לוגיסטי) החדש והמתקדם. מדובר במרלו"ג ענק שישמש לאחסון חומרי אריזה ומוצרים מוגמרים. המבנה המשוכלל מתנשא לגובה 20 מ' ומשתלב בסביבה. עבודת התכנון נעשתה תוך הקפדה יתרה המתחשבת בדרישות איכות הסביבה, שילוב מערכות חכמות ומורכבות החל מחשמל, מערכות מידע, מיזוג, בקרה, מחשוב ועוד.

איתמר כרסנטי, מנהל אתר תרו חיפה, שיבח את כל העוסקים במלאכה וציין: "פרויקט זה מהווה חוליה נוספת בהתפתחות החברה. בניית תשתיות נכונות לצרכי החברה יתנו אופציה לגידול והתפתחות חברת תרו, בניית המרלו"ג התאפיינה בנחישות ועבודת צוות".

איציק ברוך סמנכ"ל טכני בתרו ומי שהיה אמון על הפרויקט, פתח את דברי התודה שלו במשפט סיכום לאופי העבודה בפרויקט מפי הנשיא טרומן: "אין גבול למה שאדם יכול לעשות, אם לא חשוב לו הקרדיט". זכינו לעבוד עם גורמים מצוינים שכל אחד עשה את המיטב להצלחת הפרויקט, זיוה המתכננת הראשית ממשרד מושלי דגן, יפתח האדריכל, גידי זולוקוב הקונסטרוקטור וכל שאר הגורמים בשטח ובתוך החברה.

קבוצת שמיר, החברה שביצעה את בניית הפרויקט, הייתה מבחינתנו "הצלחת הפרויקט" ציין ברוך. משה שרשוב ויוסי רודה בעלי החברה ליוו את הפרויקט באופן אישי ועשו עבודה מדהימה, יחד עם רושדי שניהל את הפרויקט ועלי עפאן מנהל העבודה בשטח שפעל "ביד חזקה בזרוע נטויה", בדגש על עבודה מקצועית והכי חשוב סיום פרויקט ללא אף תאונה.

המרלוג החדש תרו חיפה צ. קבוצת שמיר
השארת תגובה