לראשונה: ערביה בראשות הוועדה לקידום האישה

הועדה לקידום מעמד האישה, בחרה היום בח"כ סולימאן לראשות הועדה: "מקווה לשיתוף פעולה שיניב תוצאות להן חיכינו הרבה זמן" ■ אחמד טיבי: "לראשונה מונה ח"כ מהרשימה המשותפת לעמוד בראש ועדה. גאים על ההישג"

אחמד טיבי בישיבת סיכום עם אדלשטיין לקביעת הבחירות
אחמד טיבי בישיבת סיכום עם אדלשטיין לקביעת הבחירות
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי, בחרה היום בח"כ עאידה תומא סלימאן (הרשימה המשותפת) כיו"ר הוועדה. היא נבחרה פה אחד, ללא מתנגדים. יצויין כי זו הפעם הראשונה שח"כ ערבי עומד בראש ועדה קבועה בכנסת. "אני מקווה שנצליח להוביל תהליכים שיקרינו על כלל החברה, המדיניות והחוקים", אמרה יושבת הראש החדשה.

"זו פעם ראשונה שיש בממשלה שרה לשוויון מגדרי", הוסיפה. "ואני מקווה לשיתוף פעולה שיניב תוצאות להן חיכינו הרבה זמן. אני מגיעה לדיונים בוועדה הזו משנת 92', כשיעל דיין הייתה יו"ר הוועדה, ואני מקווה שאלמד מהפעמים שהגעתי ויכולתי לדבר ולהוביל דברים, וגם מהפעמים שלא נתנו לי להתבטא. אני מקווה לזכור שיש נשים וגברים שמגיעים כי אכפת להם והם רוצים לשנות".

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין אמר כי "כשניסיתי להבין מיהם הח"כים החדשים, ושמעתי על כל מה שעשית עד היום, הבנתי שכל החיצים מובילים אותך לחדר הזה". חבר מפלגתה אחמד טיבי אמר בטקס: "לראשונה מונה ח"כ מהרשימה המשותפת לעמוד בראש ועדה סטטוטורית. אנו גאים על ההישג והצענו את עאידה פה אחד בשל הרקורד האישי שלה".

השארת תגובה