שקד: "ויתרנו על ה'ריצ'רץ' – הציבור לא יסלח"

יו"ר הימין החדש' מבהירה: ״אני רואה את עוצמה כחלק מהאיחוד הגדול וגם את מפלגת זהות. המטרה שלי היא להקים גוש גדול של כל הימין האידיאולוגי״

הימין החדש
הימין החדש
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר 'הימין החדש' השרה לשעבר איילת שקד העניקה הבוקר הצהרה לתקשורת בפתח ביתה בתל אביב והתייחסה להתפתחויות הפוליטיות האחרונות כשהיא דוחקת באנשי 'הבית היהודי' להתקדם בדרך לאיחוד המפלגות וריצה ברשימה ימנית אחת גדולה בבחירות הקרובות.

״אחדות בימין זה צו השעה. אני חושבת שהציבור לא יסלח למי שלא יאפשר את זה. אנחנו מבינים את זה. התפשרנו כבר גם על דרישת הריצ׳רץ׳, הכדור נמצא עכשיו בידיים של איחוד מפלגות הימין – אני קוראת להם להסכים להצעת וללכת ביחד כמה שיותר מהר".

לדבריה, "העניין דחוף מכיוון שבכוונתי, אם האיחוד הזה יתאפשר, להמשיך ולבצע איחודים נוספים של כל מפלגות הימין ולהקים מעין גוש ימין, מפלגה רפובליקנית גדולה, עם מנעד רחב של דעות מימין לליכוד״.

בדבריה התייחסה שקד לאופציית החיבורים עם 'עצמה יהודית' ומפלגת 'זהות' ואמרה, ״אני רואה את עוצמה כחלק מהאיחוד הגדול וגם את מפלגת זהות. המטרה שלי היא להקים גוש גדול של כל הימין האידיאולוגי״.

על האיחוד בשמאל אמרה, ״כמו שנאמר, אני לא מתערבת באיך השמאל מחלק את הקולות שלו. החיבורים בשמאל הם עניינם בלבד, הם יעשו את מה שהם חושבים שנכון להם. המטרה שלנו בימין זה שאף קול לא יילך לאיבוד ולהצליח להקים ממשלה עם 61 מנדטים לפחות״.

על דבריו של יועץ רוה״מ מהבוקר: ״אני רוצה לציין שזו פעם ראשונה בהיסטוריה של מדינת ישראל שאישה עומדת בראשות מפלגת ימין. כנראה שקשה לו להתרגל״.

השארת תגובה